Home / Kultura / Forum w Barcelonie
Parc del Forum Barcelone

Forum w Barcelonie

Budynek Forum został zaprojektowany przez szwajcarskich architektów Jacques’a Herzog’a i Pierre’A de Meuron. Jest on położony na początku Avinguda Diagonal w Barcelonie i jest głównym symbolem Universal Forum of Cultures, które się tu odbyło w  2004 roku.

W Parc del Forum posiada 6000 metrów kwadratowych miejsca przeznaczonego do gier, które jest otwarte w każdy weekend od 11:00 do 2:30 oraz od 5:30 do 21:00. Spróbuj ogromnych nadmuchiwanych zabaw, piłki nożnej, nowego minigolfa, wspinaczki, gokartów, zabawek konstrukcyjnych, warsztatów lub wycieczki pociągiem dla dzieci.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Warto także odwiedzić Mercafòrum, niesamowity rynek kultur z całego świata, z muzyką, tańcem, sztuką i rzemiosłem oraz kulinariami z różnych krajów. Na Plaça d’Ernest Lluch,  każdego dnia od 11:00 do 20:00 można skorzystać w możliwości pływania.

Park Forum Park, dzięki stabilnemu i różnorodnemu programowi, który przyciąga publiczność, jest teraz uważany za główny rejon wypoczynkowy w Barcelonie. Zrelaksuj się tam w piękny słoneczny dzień w Barcelonie!


Wyświetl większą mapę
 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

kultura-pl zwiedzanie-i-muzea

Noclegi Barcelona


Scroll To Top