Home / Co nowego / City Lockers w Barcelonie
City Lockers

City Lockers w Barcelonie

City Lockers w Barcelonie. Jesteś w Barcelonie na wakacjach i potrzebujesz przechować swoje rzeczy nawet na godzinę bądź dwie? Nie masz zakwaterowania w dniu przyjazdu i niewygodnie Ci go szukać z ciężkim bagażem? Firma City Lockers to rozwiązanie dla Ciebie!

Firma City Lockers zapewnia komfortowe i rzetelne usługi w zakresie przechowywania Twojego bagażu, gdy jesteś w Barcelonie. Istnieje możliwość bezpiecznego przechowania swojego dobytku w lokach i swobodne zwiedzanie miasta bez zbędnego bagażu.

City Lockers – oferta:

Zostaw bagaż
Istneją dwie możliwości pozostawienia swoich rzeczy – wszystkie zamki są zabezpieczone osobistym kodem, który sam wybierasz (nie ma kluczy).

– średni rozmiar (bagaż podręczny) – (szerokość 40cm x wysokość 45cm x głębokość 60cm)

– duży rozmiar (bagaż rejestrowany) – (szerokość 50cm x wysokość 60cm x głębokość 90cm)

Jeśli przyjeżdżasz z większą grupą polecamy wcześniejszą rezerwację loku poprzez mail: www.citylockers@citylockers.es.

Schowek na większe bagaże
Jeśli posiadasz większy bagaż niż wymienione powyżej, musisz przechować takie rzeczy jak deskę do surfingu czy rower skontaktuj się z nami poprzez mail: www.citylockers@citylockers.es. Pomożemy Ci rozwiązać Twój problem!

Dostawa zakupów online
Jeśli robisz zakupy online y potrzebujesz gdzieś dostarczyć i przechować swoje rzeczy skontaktuj się z nami: www.citylockers@citylockers.es. Odbierzemy Twoje zakupy, przechowamy je i wyślemy Ci wiadomość, gdzie możesz je odebrać.

Klucze do wynajmu mieszkania
Jesteś właścicielem i musisz przekazać klucze przyszłym gościom? Napisz do nas a umożliwimy Ci pozostawienie kluczy w naszej przechowywalni skąd wynajmujący będą mogli je odebrać i dostać się do mieszkania bez Twojej fatygi: www.citylockers@citylockers.es.

Drukowanie karty pokładowej
Jeśli potrzebujesz wydrukować kartę pokładową zanim opuścisz lotnisko, przyjdź do naszego biura a pomożemy Ci rozwiązać problem.

Więcej informacji tutaj:
Adres: C / Francesc Pujols, 7 08002 BARCELONA
Tel.: +34 93 304 00 95
E-mail: citylockers@citylockers.es


Wyświetl większą mapę

Nocleg w Barcelonie

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

co-nowego barcelona-directory-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top