Home / Panorama firm w Barcelonie / Bornbike w Barcelonie
bornbikefeatured

Bornbike w Barcelonie

Jeżeli na rower to do Barcelony! Miasto staje się coraz bardziej przyjazne miłośnikom sportów. Przez cały rok możesz spotkać na ulicach rowerzystów w różnym wieku i o odmiennej narodowości. Dobrze wyposażone rowery zapewniają bezpieczny i mile spędzony czas tym, którzy decydują się na odkrywanie Barcelony takim środkiem transportu. Bornbike Barcelona jest numerem jeden pośród Bornbike Barcelona Rental&Tours.

Wypożyczalnia rowerów Bornbike Barcelona usytuowana jest w samym centrum miasta, bardzo blisko plaży oferując szeroki wybór rowerów w rozsądnych cenach. Tutaj możesz wypożyczyć rower już od 6 euro! Sprzęt jest dokładnie przetestowany i przygotowany nawet dla najbardziej wymagających klientów. Aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy firma dołącza do oferty zamki rowerowe i mapę miasta (wszystko w cenie wynajmu). Bornbike zapewnia najlepszy serwis w mieście. Klienci mogą być pewni, że pracownicy są zawsze gotowi, aby pomóc i doradzić.

Możesz również odkrywać uroki Bracelony wybierając jedną z niezwykłych wycieczek, które oferuje firma. Pośród najbardziej atrakcyjnych znajdują się te prowadzące poprzez dzielnicę Gothic i trasa wzdłuż morza. Wybór wycieczki jest najbardziej polecany osobom, które przybywają do Barcelony  z rodziną bądź grupą przyjaciół, ale również oferowane są dla ciekawych i aktywnych podróżników indywidualnych. ;)

Born Bike znajduje się dwa kroki od stacji metra Barceloneta (L4).

Dołącz do naszego teamu rowerowego już dziś!


Ver mapa más grande

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

barcelona-directory-pl transport-w-barcelonie activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top