Home / Panorama firm w Barcelonie / Bornbike w Barcelonie
bornbikefeatured

Bornbike w Barcelonie

Jeżeli na rower to do Barcelony! Miasto staje się coraz bardziej przyjazne miłośnikom sportów. Przez cały rok możesz spotkać na ulicach rowerzystów w różnym wieku i o odmiennej narodowości. Dobrze wyposażone rowery zapewniają bezpieczny i mile spędzony czas tym, którzy decydują się na odkrywanie Barcelony takim środkiem transportu. Bornbike Barcelona jest numerem jeden pośród Bornbike Barcelona Rental&Tours.

Wypożyczalnia rowerów Bornbike Barcelona usytuowana jest w samym centrum miasta, bardzo blisko plaży oferując szeroki wybór rowerów w rozsądnych cenach. Tutaj możesz wypożyczyć rower już od 6 euro! Sprzęt jest dokładnie przetestowany i przygotowany nawet dla najbardziej wymagających klientów. Aby zapewnić bezpieczeństwo jazdy firma dołącza do oferty zamki rowerowe i mapę miasta (wszystko w cenie wynajmu). Bornbike zapewnia najlepszy serwis w mieście. Klienci mogą być pewni, że pracownicy są zawsze gotowi, aby pomóc i doradzić.

Możesz również odkrywać uroki Bracelony wybierając jedną z niezwykłych wycieczek, które oferuje firma. Pośród najbardziej atrakcyjnych znajdują się te prowadzące poprzez dzielnicę Gothic i trasa wzdłuż morza. Wybór wycieczki jest najbardziej polecany osobom, które przybywają do Barcelony  z rodziną bądź grupą przyjaciół, ale również oferowane są dla ciekawych i aktywnych podróżników indywidualnych. ;)

Born Bike znajduje się dwa kroki od stacji metra Barceloneta (L4).

Dołącz do naszego teamu rowerowego już dziś!


Ver mapa más grande

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

barcelona-directory-pl transport-w-barcelonie activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top