Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Zakwaterowanie długoterminowe w Barcelonie
Tourisme Barcelone 3

Zakwaterowanie długoterminowe w Barcelonie

Barcelona jest drugim co do wielkości miastem Hiszpanii (tuż po Madrycie). Po Olimpiadzie w 1992 roku turystyka w tym mieście zaczęła się dynamicznie rozwijać. Barcelona wyróżnia się dzięki swojej bogatej historii oraz doskonałej lokalizacji na wybrzeżu Costa Brava nad Morzem Śródziemnym.

Obecnie Barcelona jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Europie. Miliony ludzi przybywają tu na wakacje, studia, do pracy, po opiekę medyczną, na kursy języka hiszpańskiego, a także aby poznać nowych ludzi.

Barcelona

Po co rezerwować pokój w hotelu na dłuższy czas, skoro w Barcelonie jest mnóstwo mieszkań do wyboru? W Barcelona-home mamy międzynarodowy zespół i oferujemy obsługę klientów w 10 różnych językach.

Wynajmujemy mieszkania na okres krótko- i długoterminowy- nawet do 11 miesięcy. Szukanie zakwaterowania na dłuższy okres może być frustrujące. Trudno znaleźć komfortowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji i w przystępnej cenie. Barcelona-home może Ci to ułatwić. Oferujemy mieszkania i pokoje na wynajem od 1 do 11 miesięcy. Dysponujemy zarówno nieruchomościami dla osób z ograniczonym budżetem, jak i luksusowymi apartamentami.

Wszystkie apartamenty, które oferujemy są komfortowe i w pełni wyposażone. Wiele mieszkań ma centralne ogrzewanie, klimatyzację, internet oraz dostęp do parkingu. Ponadto jest możliwość wykupienia sprzątania.

Zarezerwuj mieszkanie teraz

Zobacz wszystkie

map hospital

view more apartments polish

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top