Renting an Apartment

Barcelona-Home

Gdy planujesz podróż do Barcelony priorytetem jest znalezienie zakwaterowania w mieście. Ważnym jest, aby wiedzieć gdzie szukać informacji o tanim i bezpiecznym lokum. Barcelona-Home jest idealnym miejscem pracy.

Barcelona-Home współpracuje ze swoimi klientami, aby zapewnić im jak najbardziej  komfortowy pobyt w mieście. Głównym celem firmy jest zapewnienie podróżującym (turystom, studentom czy pracownikom) zakwaterowania w Barcelonie. Barcelona-Home zapewnia różnego typu zakwaterowania – od bardziej wymagających klientów, jak również posiada mieszkania dla gości o ograniczonym budżecie. Wszystkie apartamenty, luksusowe lofty czy mieszkania studenckie są wyjątkowe, a Barcelona-Home pomoże Ci dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Większość mieszkań znajduje się w centrum Barcelony, w odległości spaceru bądź krótkiej przejażdżki metrem od uniwersytetów i najważniejszych atrakcji miasta. Zakwaterowania zawierają wiele udogonień. Są one zwykle wliczone w cenę, ale nie są ograniczone, m.in. bezpłatny Internet WIFI, pralka, sprzęt kuchenny.

roomfeat

Barcelona-Home zapewnia również dodatkowe usługi. Firma posiada wiele ofert i promocji pochodzących z umów partnerskich z innymi firmami w Barcelonie. Promocje te zapewniają ci pełniejsze spędzenie czasu w mieście. Są to, m.in. bilety na koncerty i wydarzenia sportowe, takie jak piłka nożna (FC Barcelona, Espanyol Barcelona), koszykówka, Formula 1 or Moto GP. Więcej informacji o biletach znajdziesz tutaj. Ponadto możliwe jest zabukowanie biletu lotniczego, hotelu czy wynajem samochodu przez stronę internetową.

Firma daje Ci również możliwość znalezienia się wśród listy gości Barcelona-Home, co pozwala na wstęp do niektórych klubów w Barcelonie, takich jak Shôko czy Opium Mar!

Strona internetowa jest przetłumaczona na wiele języków, więc jest idealnym miejscem dla każdego, kto chce od początku zaaranżować sobie pobyt w Barcelonie. Sprawdź blog prowadzony przez firmę w celu znalezienia najlepszych plaż, restauracji, klubów i innych atrakcji miasta.

Zarezerwuj mieszkanie teraz

Zobacz wszystkie

map barceloneta premium

view more apartments polish

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top