Renting an Apartment

Barcelona-Home

Gdy planujesz podróż do Barcelony priorytetem jest znalezienie zakwaterowania w mieście. Ważnym jest, aby wiedzieć gdzie szukać informacji o tanim i bezpiecznym lokum. Barcelona-Home jest idealnym miejscem pracy.

Barcelona-Home współpracuje ze swoimi klientami, aby zapewnić im jak najbardziej  komfortowy pobyt w mieście. Głównym celem firmy jest zapewnienie podróżującym (turystom, studentom czy pracownikom) zakwaterowania w Barcelonie. Barcelona-Home zapewnia różnego typu zakwaterowania – od bardziej wymagających klientów, jak również posiada mieszkania dla gości o ograniczonym budżecie. Wszystkie apartamenty, luksusowe lofty czy mieszkania studenckie są wyjątkowe, a Barcelona-Home pomoże Ci dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Większość mieszkań znajduje się w centrum Barcelony, w odległości spaceru bądź krótkiej przejażdżki metrem od uniwersytetów i najważniejszych atrakcji miasta. Zakwaterowania zawierają wiele udogonień. Są one zwykle wliczone w cenę, ale nie są ograniczone, m.in. bezpłatny Internet WIFI, pralka, sprzęt kuchenny.

roomfeat

Barcelona-Home zapewnia również dodatkowe usługi. Firma posiada wiele ofert i promocji pochodzących z umów partnerskich z innymi firmami w Barcelonie. Promocje te zapewniają ci pełniejsze spędzenie czasu w mieście. Są to, m.in. bilety na koncerty i wydarzenia sportowe, takie jak piłka nożna (FC Barcelona, Espanyol Barcelona), koszykówka, Formula 1 or Moto GP. Więcej informacji o biletach znajdziesz tutaj. Ponadto możliwe jest zabukowanie biletu lotniczego, hotelu czy wynajem samochodu przez stronę internetową.

Firma daje Ci również możliwość znalezienia się wśród listy gości Barcelona-Home, co pozwala na wstęp do niektórych klubów w Barcelonie, takich jak Shôko czy Opium Mar!

Strona internetowa jest przetłumaczona na wiele języków, więc jest idealnym miejscem dla każdego, kto chce od początku zaaranżować sobie pobyt w Barcelonie. Sprawdź blog prowadzony przez firmę w celu znalezienia najlepszych plaż, restauracji, klubów i innych atrakcji miasta.

Zarezerwuj mieszkanie teraz

Zobacz wszystkie

map barceloneta premium

view more apartments polish

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top