Home / Panorama firm w Barcelonie / Bary / Bar Dow Jones w Barcelonie
dawjones

Bar Dow Jones w Barcelonie

Barcelona może być dla studentów dość drogim miejscem. Jeśli chcesz wybrać się do któregoś z dobrych klubów, musisz się liczyć z wydaniem co najmniej 5 euro na drinka.

A jeśli lubisz imprezować i od czasu do czasu wypić piwo, czy drinka, wcześniej czy później pieniądze same wyparują… A co jeśli chciałbyś wychodzić ze znajomymi co weekend?

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Wtedy miejscem dla ciebie jest bar Dow Jones! Jest to bardzo duży bar, zlokalizowany przy Carrer del Bruc 97 w dzielnicy Eixample, który używa specjalnego, interaktywnego oprogramowania, jako systemu sprzedaży. Gdy tylko zamawiasz drinka, ceny na ekranie się zmieniają. Twój drink idzie w górę, a inne w dół. Przypomina to trochę Nowojorską Giełdę, gdzie trzeba być bardzo szybkim, żeby zyskać. W barze co około pół godziny “rynek” przeżywa załamanie i ceny drinków spadają o nawet 30-50%. “Maklerzy” (klienci) są o tym informowani syrenami i światłami. Jednak, jak już wspomniano, trzeba wykazać się refleksem, bo takie akcje trwają tylko kilka minut. 

Bar Dow Jones jest bardzo popularny w Barcelonie i przyciąga ludzi z całego świata, przez co charakteryzuje go świetna międzynarodowa atmosfera. Jest to idealny bar, by rozpocząć wieczór z nowymi znajomymi, których poznaliśmy w Barcelonie, a po paru drinkach wyjść do klubów!


View Larger Map

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

bars-pl jedzenie-i-picie kultura-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top