Home / Kultura / Gastronomia / Ciasteczkowy ogród w Barcelonie
The cakes garden

Ciasteczkowy ogród w Barcelonie

Gdzieś w samym sercu Barcelony jest ukryta mała uliczka zwana Carrer de Petritxol, nieopodal Placa del Pi. Przy tej uliczce znajdziesz coś niezwykłego- ciastkowy ogród! Kiedy tu wejdziesz, zobaczysz ponad 30 rodzajów ciastek i poczujesz mieszankę zapachów czekolady, cytrusów, truskawek i świeżo upieczonego ciasta.

Nie oczekuj, że znajdziesz tu wielki ogród– znajdziesz ciastka. A właściwie wszelkiego rodzaju ciastka, najróżniejszych smaków i wielkości. Słodycze są wyeksponowane na witrynie sklepu, aby przyciągać przechodniów i faktycznie mało kto potrafi im się oprzeć. Pojedyncze ciastko kosztuje 3 euro, co jest dość wysoką ceną, ale kiedy tu wejdziesz, nie będziesz w stanie wyjść z pustymi rękami (lub brzuchem) i Twoim jedynym problemem będzie, które z łakoci wybrać.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Ciastka mają zabawne nazwy, jak Katy Perry, Fuksja, czy Louis Armstrong. Poza ciastkami, możesz tu kupić różne wypieki i dżemy. To miejsce jest zawsze pełne klientów, dlatego odwiedź je zanim wykupią Twoje ulubione słodycze!Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

jedzenie-i-picie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top