Home / Wszystko o Barcelonie / Pracy w Barcelonie / Praktyki lub staż w Barcelonie
Internships-1024x381

Praktyki lub staż w Barcelonie

Myślałeś kiedyś o tym, aby odbyć praktyki lub staż w Barcelonie?

Jeśli nie mieszkasz w Hiszpanii to odbycie tutaj praktyki lub stażu może być bardzo korzystne. Poznasz w ten sposób różnice między prowadzeniem biznesu w Hiszpanii, a Twoim własnym krajem. Bardzo często, w zależności od firmy, jest to praca w międzynarodowym środowisku, co w efekcie daje bardzo cenne doświadczenie.

Pożyczki / stypendia

Zanim zdecydujesz się na praktykę lub staż dowiedz się jak najwięcej o pożyczkach i stypendiach.  Jednym z najpopularniejszych subwencji jest stypendium Erasmusa. Poszukaj w internecie informacji na temat pożyczek bankowych lub pomocy rządowej lub skontaktuj się z biurem współpracy z zagranicą na Twojej uczelni.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Wynagrodzenie za praktykę

W Hiszpanii nie ma pewności, że staż będzie zawierał pensję lub jakiekolwiek wynagrodzenie. Niektóre firmy mogą oferować wynagrodzenie za praktykę, jednak nie zdarza się to często. Czasami możesz spotkać się z darmowymi lub tańszymi kursami hiszpańskiego lub kuponami jedzeniowymi dla praktykantów. Jeżeli firmy oferują wynagrodzenie dla praktykantów jest ono z reguły w granicach 300€ miesięcznie.

Język hiszpański

Ogólnie rzecz biorąc, nawet jeśli nie mówisz po hiszpańsku to ciągle będziesz w stanie znaleźć odpowiedni staż w Hiszpanii. Oczywiście chociażby podstawy hiszpańskiego pozwoli Ci na znalezienie większej ilości opcji i pomoże w trakcie pobytu. Dobra znajomość angielskiego jest bardzo korzystna i czasami bardziej doceniania niż posługiwanie się hiszpańskim. Barcelona-Home ma dobre stosunki ze szkołami językowymi w Barcelonie i w razie potrzeby może dostarczyć Ci więcej informacji na temat kursów języka hiszpańskiego.

Praktyki w Barcelona-Home

Barcelona-Home ma całoroczny program praktyk. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.


Wyświetl większą mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

2 comments

 1. Witam serdecznie,
  Chciałabym uzyskać więcej informacji dotyczących pracy, staży oraz praktyk w Barcelonie.
  Z góry dziękuję,
  Aleksandra

 2. admin

  Hi Aleksandra,

  Please send us an email to infobcn@barcelona-home.com and we will help you!

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

praca-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top