Home / Wszystko o Barcelonie / Pracy w Barcelonie / Praktyki lub staż w Barcelonie
Internships-1024x381

Praktyki lub staż w Barcelonie

Myślałeś kiedyś o tym, aby odbyć praktyki lub staż w Barcelonie?

Jeśli nie mieszkasz w Hiszpanii to odbycie tutaj praktyki lub stażu może być bardzo korzystne. Poznasz w ten sposób różnice między prowadzeniem biznesu w Hiszpanii, a Twoim własnym krajem. Bardzo często, w zależności od firmy, jest to praca w międzynarodowym środowisku, co w efekcie daje bardzo cenne doświadczenie.

Pożyczki / stypendia

Zanim zdecydujesz się na praktykę lub staż dowiedz się jak najwięcej o pożyczkach i stypendiach.  Jednym z najpopularniejszych subwencji jest stypendium Erasmusa. Poszukaj w internecie informacji na temat pożyczek bankowych lub pomocy rządowej lub skontaktuj się z biurem współpracy z zagranicą na Twojej uczelni.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Wynagrodzenie za praktykę

W Hiszpanii nie ma pewności, że staż będzie zawierał pensję lub jakiekolwiek wynagrodzenie. Niektóre firmy mogą oferować wynagrodzenie za praktykę, jednak nie zdarza się to często. Czasami możesz spotkać się z darmowymi lub tańszymi kursami hiszpańskiego lub kuponami jedzeniowymi dla praktykantów. Jeżeli firmy oferują wynagrodzenie dla praktykantów jest ono z reguły w granicach 300€ miesięcznie.

Język hiszpański

Ogólnie rzecz biorąc, nawet jeśli nie mówisz po hiszpańsku to ciągle będziesz w stanie znaleźć odpowiedni staż w Hiszpanii. Oczywiście chociażby podstawy hiszpańskiego pozwoli Ci na znalezienie większej ilości opcji i pomoże w trakcie pobytu. Dobra znajomość angielskiego jest bardzo korzystna i czasami bardziej doceniania niż posługiwanie się hiszpańskim. Barcelona-Home ma dobre stosunki ze szkołami językowymi w Barcelonie i w razie potrzeby może dostarczyć Ci więcej informacji na temat kursów języka hiszpańskiego.

Praktyki w Barcelona-Home

Barcelona-Home ma całoroczny program praktyk. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami.


Wyświetl większą mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

2 comments

 1. Witam serdecznie,
  Chciałabym uzyskać więcej informacji dotyczących pracy, staży oraz praktyk w Barcelonie.
  Z góry dziękuję,
  Aleksandra

 2. admin

  Hi Aleksandra,

  Please send us an email to [email protected] and we will help you!

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

praca-w-barcelonie wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top