Home / Kultura / Piknic Electronik Barcelona
Danzatoria Barcelona

Piknic Electronik Barcelona

Z radością zawiadamiamy, że trwa jeden z najgorętszych i najpopularniejszych letnich festiwali w Barcelonie- Piknic Electronik! Od 2 czerwca do 22 września w każdą niedziele możesz bawić się przy muzyce słynnych DJ-ów  w Parc del Forum przez cały dzień: od 13 do 22.
Piknic odbywa się w jednym z największych parków Barcelony na wzgórzu Montjuic, gdzie wszyscy goście mogą słuchać muzykę elektroniczną na świeżym powietrzu.

Pomysł na event wywodzi się z tradycji rodzinnych pikników niedzielnych, a przy jego realizacji pracują najpopularniejsi DJ-e z całej Europy. Piknic Electronik ma na uwadze środowisko naturalne, w związku z czym wszyscy goście po sobie sprzątają!

featured2picnic

Organizatorzy Piknicu wydzielili również przestrzeń dla dzieci, gdzie cała rodzina może się relaksować przy dźwiękach muzyki elektronicznej. Ta strefa jest spokojniejsza niż reszta przestrzeni, gdzie panuje tłok. Przez cały dzień Ty i Twoje dzieci będziecie mogli brać udział w różnych zajęciach zorganizowanych przez profesjonalistów!

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Na festiwalu zagrają miedzy innymi: Nose, Guim Lebowski, Nina Kraviz, Audiofly, Oleg Poliakow. Cały program możesz sprawdzić na oficjalnej stronie festiwalu.
Bilet na cały dzień kosztuje 11 euro, bilet limitoway (do godziny 16) kupisz za 8 euro. Dzieci do 12 roku życia bawią się za darmo.

Nie zastanawiaj się nad planami w niedzielę! Piknic Elektronic to najlepszy sposób na niedzielny relaks z przyjaciółmi i rodziną!

http://www.youtube.com/watch?v=PTv6ZYjIXgw

Wyświetl większą mapę
 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

kultura-pl muzyka-i-wydarzenia

Noclegi Barcelona


Scroll To Top