Home / Co oferujemy

Co oferujemy

Możemy pomóc Ci poczuć się jak w domu, gdy jesteś daleko, ciesząc się razem w nowym mieście, bez narażania na poziom życia i obiektów, które są wykorzystywane do. Barcelona-home oferuje szeroką gamę penthouse'y, apartamenty, studia i pokoje w dzielonych mieszkaniach. Wszystkie opcje mogą być wynajmowane na dziennych, tygodniowy lub miesięczny pobyt. Oba mieszkania i pokoje znajdują się w najbardziej popularnych dzielnic Barcelony, takich jak Ciutat Vella, Born, Eixample, Barceloneta, Port Olimpic i Plaza España.

 

Apartamenty
Wszystkie mieszkania są w pełni wyposażone we wszystko, co mogłoby ewentualnie potrzebne do pobytu, ogrzewania / AC, pralka, zmywarka, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, WIFI internet, koce i ręczniki. Wiele apartamentów ma także balkony i tarasy, albo prywatnych lub do podziału z sąsiadami.

 

Pokoje
Jeśli jesteś młody i przychodzi sam, najlepszym rozwiązaniem będzie prawdopodobnie wynająć pokój. Życie we wspólnym mieszkaniu to świetny sposób na poznanie nowych ludzi i poprawić twój hiszpański. Wszystkie pokoje mogą być zamknięte i będzie to twoja prywatna powierzchnia podczas gdy będziesz dzielić się kuchnia, salon i łazienka obszary o swoich współlokatorów.

 

 

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scroll To Top