Onze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring te verbeteren en om u de juiste inhoud aan te bieden. Door het gebruik van onze website accepteert u dit beleid. ×

This accommodation is removed

Bekijk meer accommodaties

Aankomst

Inchecken vanaf: 13:00

Uitchecken tot: 10:00

Laat inchecken: Voorwaarden

Betalingen

Betalingen bij aankomst: Creditkaart

  • Accommodatie

    Eigendommen

  • Slaapkamers

    1

  • m2 appartement

    30m2

  • Capaciteit

    2

  • Vloer

    4

  • Badkamers

    1

ALGEMENE INFORMATIE

adres: Carrer de la Lleialtat - Ciutat vella

Beschrijving

Automatische vertaling: bekijk origineel (Engels)

Deze goed verlichte en rustige studio is ideaal voor koppels. Met perfecte neutrale kleuren, biedt dit appartement u alles wat u nodig heeft om uw verblijf hier onvergetelijk te maken: een groot tweepersoonsbed, een woonkamer met een sofa, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer. Zonder twijfel biedt dit appartement u een knusse en intieme ruimte in het hart van Barcelona, waar u zich thuis zal voelen.

Het is een eenvoudig, modern en zeer comfortabel appartement, gelegen in een rustig en leuk gebied. Dit gebied biedt het beste van Barcelona: musea, galerijen, theaters en na een korte wandeling staat u op de Ramblas, het strand of naast de kathedraal. Bovendien vind u alles wat u nodig heeft ook in de buurt: supermarkten, apotheken, markten en traditionele bars die de Catalaanse cultuur perfect vertegenwoordigen.

Diensten

Ventilator, Verwarming, 24 uurs noodtelefoon
Bent u met een grote groep? Wij bieden meer accommodaties in dit gebouw!
Toaster, Oven, Koffiezetapparaat, Waterkoker, Keukengerei, Koelkast, Fornuis, Vriezer
Douche
Wasmachine, Beddengoed, Handdoeken, Droger, Strijkijzer, Dekens
Wi-Fi GRATIS
Notities eigenaar
Neem contact met ons op via am@barcelona-home.com met uw aankomstdatum en tijd.
Huisdieren niet toegestaan
Feesten niet toegestaan
Minimum leeftijd vanaf 20 jaar

Optionele diensten

Wij bieden aanvullende diensten voor deze accommodatie, als u geïnteresseerd bent in een of meerdere diensten, kunt u deze na het reserveren bestellen en betalen tijdens de check-in. Toon diensten

Wordt tijdens het inchecken aan u overhandigd en dient aan het einde van uw verblijf in het appartement te worden achtergelaten. Deze dienst is alleen beschikbaar voor een kort verblijf tot maximum 30 nachten.
Tijdens het inchecken ontvangt u twee sets sleutels. Op aanvraag kunt u een extra set sleutels krijgen, hier zijn wel kosten aan verbonden.
1 fles champagne, 1 fles wijn en gratis toegang tot een nachtclub.
Dit pakket bevat 1 fles melk, 1 fles water, sap, ontbijtgranen, koekjes, koffie, cacao, een fles wijn, olie, suiker, zout en kaarten met informatie over de stad.
Bij uw komst is het appartement geheel schoongemaakt, Wenst u deze schoonmaakservice ook gedurende uw verblijf, dan is dit mogelijk vanaf een minimum van 2 uur per dag, voor €20 per uur.
Wordt tijdens het inchecken aan u overhandigd en dient aan het einde van uw verblijf in het appartement te worden achtergelaten. Deze dienst is alleen beschikbaar voor een kort verblijf tot maximum 30 nachten.
De eigenaar accepteert huisdieren (honden en katten), hiervoor betaalt u een extra toeslag per huisdier. U betaalt een eenmalige vergoeding tijdens uw gehele verblijf (30 dagen of minder), als u voor een langere periode verblijft, is de vergoeding per huisdier maandelijks.
GOED OM TE WETEN

We hebben deze accommodatie geverifieerd door de identiteit van de eigenaar, contactgegevens en de eigendomspapieren van het appartement na te kijken ✓

Let op alleen de persoon op wiens naam de reservatie staat is geautoriseerd om de sleutel op te halen.

Dit appartement is schoongemaakt en beschermd tegen Covid-19, met extra schoonmaakdiensten om uw veiligheid te garanderen.

Beoordelingen

8.6Heel goed
5.2 Goed
Muy normal Vertaal opmerking

El departamento está muy normal, ni nada bueno y algunas cosas malas. El horno al usarse hace que se vaya la luz. Al llegar me dejaron el departamento con mucho polvo y es un barrio demasiado ruidoso. Muy chico pero la cama esta muy grande.

Roberto, Mexico
10.0 Uitstekend
Everything was great Vertaal opmerking

Everything was great. Location, apartment, facility.

Nanna, Finland
8.8 Heel goed
Perfect 100 percent! Vertaal opmerking

Incredible cosy apartment! Everything was new and clean,really great apartment! Recommend it 100 percent!

Marija, Czeck Republic
8.0 Heel goed
premier appart Vertaal opmerking

c\'était notre première colocation au début on a eu des problème d\'adaptation avec notre nouveau style de vie mais avec le temps on c\'est attaché à ce petit appartement plutôt bien placé (pas loin de magasin, et de la plage)

FLORIAN, France

Seizoenen

Minimale aantal overnachtingen Maximale aantal overnachtingen
Algemeen 32 330
WAAROM BIJ ONS VERBLIJVEN

✓ WIJ SPREKEN UW TAAL.
✓ GRATIS TRIP PLANNER GIDS.
✓ MEER DAN 20 JAAR ERVARING.
✓ TEVREDEN KLANTEN.
✓ VEILIGHEIDSBELEID.

Kaart
Carrer de la Lleialtat (Ciutat vella), Barcelona
BEZIENSWAARDIGHEDEN

Wat te doen: Bekijk meer
Restaurants: Bekijk meer
Bars en clubs: Bekijk meer
Winkelen: Bekijk meer
Huurauto's: Bekijk meer
Schoonheid en wellness: Bekijk meer

Soortgelijke accommodaties
vanaf 800 € Maandelijkse Huur
Perfecte studio in het bovenste gedeelte van Barcelona
BHB-7373
vanaf 2.800 € Maandelijkse Huur
4 slaapkamer appartement in Camp Nou (tussen Badal en Les Corts)
BHM2-2430
vanaf 4.000 € Maandelijkse Huur
Fantastisch appartement in Plaza Espanya
BHM1-2380
vanaf 1.100 € Maandelijkse Huur
Een slaapkamer appartement in El Born
BHM2-3214
vanaf 1.000 € Maandelijkse Huur
Studio per maand te huur in Ciutat Vella
BHM1-1712
vanaf 2.000 € Maandelijkse Huur
Perfect appartement met 3 slaapkamers op Plaza España
BHM2-4040
6 Mensen bekijken deze accomodatie.
Boek nu!
Powered by Barcelona-home - © Copyright 1990 - 2025 - barcelona-home.com Inc. All rights reserved.