Accommodation Cancelled
Not Available
This listing refers to a property that was removed from the market in 2020.
It is currently not available for rent or visits.
This accommodation remains visible for archival or reference purposes only
Aankomst
Inchecken vanaf: 15:00
Uitchecken tot: 11:00
Laat inchecken: Voorwaarden
Betalingen
Betalingen bij aankomst: Creditkaart, Geld
-
Accommodatie
Eigendommen
-
Slaapkamers
4
-
m2 appartement
120m2
-
Capaciteit
10
-
Vloer
3
-
Badkamers
1/1
ALGEMENE INFORMATIE
adres: Plaça Del Pou Vedre - Sitges
Licentie:
HUTB-011887
Beschrijving
Automatische vertaling: bekijk origineel (Engels)Charmant appartement, is geschikt voor gezinnen of grote groepen die willen verblijven in een buitengewone accommodaties. Het woongebied beschikt over een tuin en een gemeenschappelijk zwembad, zodat u kunt genieten van het fantastische klimaat in Sitges. Het appartement is ingericht met een ruime eetzaal, een minimalistische inrichting waar neutrale tinten overheersen en een toegang tot een terras waar je kan zonnen maar ook kan genieten van een prachtig uitzicht op de stad.
De ligging is perfect, het is gelegen in het hart van Sitges in de buurt van de prachtige Grote Vedre Pou. Een rustige omgeving met tuin en dicht bij het strand. Het gebied wordt omringd door een tal van restaurants, winkels en terrasjes voor een gezellige middag.
Diensten
| Verwarming, Tuin, Airconditioning, Balkon, Optionele parkeergelegenheid , Wieg | |
| Lift, Privé terras | |
| Toaster, Oven, Magnetron, Koffiezetapparaat, Keukengerei, Koelkast, Fornuis, Vriezer | |
| Bidet, Badkuip, Toilet | |
| Wasmachine, Beddengoed, Handdoeken, Strijkijzer, Dekens | |
| TV, Zwembad, Wi-Fi GRATIS |
| Neem contact met ons op via am@barcelona-home.com met uw aankomstdatum en tijd. | |
| Huisdieren niet toegestaan Feesten niet toegestaan Binnen niet roken |
We hebben deze accommodatie geverifieerd door de identiteit van de eigenaar, contactgegevens en de eigendomspapieren van het appartement na te kijken ✓
Let op alleen de persoon op wiens naam de reservatie staat is geautoriseerd om de sleutel op te halen.
Dit appartement is schoongemaakt en beschermd tegen Covid-19, met extra schoonmaakdiensten om uw veiligheid te garanderen.
Beoordelingen
Very good stays with my friends in this nice flat in Sitges. Comfortable and full-equipped for small groups. Near to the beach, pool into the residence, you\\\'ll enjoy your stay like us.
Seizoenen
| Minimale aantal overnachtingen | Maximale aantal overnachtingen | |
|---|---|---|
| Algemeen | 2 | 330 |
✓ WIJ SPREKEN UW TAAL.
✓ GRATIS TRIP PLANNER GIDS.
✓ MEER DAN 20 JAAR ERVARING.
✓ TEVREDEN KLANTEN.
✓ VEILIGHEIDSBELEID.
Wat te doen: Bekijk meer
Restaurants: Bekijk meer
Bars en clubs: Bekijk meer
Winkelen: Bekijk meer
Huurauto's: Bekijk meer
Schoonheid en wellness: Bekijk meer
Boek nu!
Nederlands
Español
English
Dansk
Deutsch
Français
Italiano
Norsk
Polish
Português
Suomi
Svenska
русский



I booked the apartment for the stay with my family. The location was very good, it was just a few minutes to the beach. What makes this location a bit difficult is the distance to Barcelona, it takes about half an hour.I would definitely recommend this accomodation, it was clean and the pool was a big advantage.