Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Wynajmij tani apartament w Barcelonie
Rent cheap apartment in Barcelona

Wynajmij tani apartament w Barcelonie

To co ułatwia poszukiwanie mieszkania w Barcelonie jest fakt, że miasto posiada mnóstwo opcji zakwaterowania do wyboru. Na pewno się nie zawiedziesz!

W droższych dzielnicach Barcelony można znaleźć apartamenty za około 30 € za dobę w zależności od rodzaju zakwaterowania. Dzielnice te zazwyczaj są bliżej centrum, zaliczają się do nich między innymi Las Ramblas, El Born, l’Eixample i Barceloneta. Wszystkie z wymienionych dzielnic są wspaniałe jednak jeśli szukasz czegoś tańszego mamy dla Ciebie kilka sugestii, które powinny pomóc zaoszczędzić trochę pieniędzy. W poniższych dzielnicach znajduje się mnóstwo apartamentów do wynajęcia za około 20 € za noc.

Badalona

Badalona znajduje się dalej na północ wzdłuż wybrzeża, obejmuje swym obszarem piękne plaże. Mimo, iż znajduje się dalej od centrum miasta, posiada doskonałe połączenie z centrum, metro i autobus zabiorą Cię szybko do każdego punktu.

El Raval

Mimo, iż El Raval jest położony w samym centrum miasta dostępne apartamenty są tam znacznie tańsze niż te w dzielnicy El Born i dzielnicy Gotyckiej. Jest to idealny wybór jeśli chcesz być blisko wszystkich głównych atrakcji w samym sercu Barcelony.

Sants

Jest to świetny teren z mnóstwem sklepów, restauracji oraz w dobrej odległości do centrum metrem lub autobusem. Istnieje również dworzec kolejowy Sants, który może być przydatny, jeśli masz ochotę na wycieczkę z miasta do miejsc takich jak Sitges, Girona i Tarragona.

Les Corts

Mimo, iż  jest dalej od centrum miasta Barcelony, to jest o wiele spokojniej, jest tam znacznie mniej turystów, ale nadal znajduje się wiele sklepów. Główną atrakcją jest Stadion Camp Nou FC Barcelona. Stadion również znajduje się w pobliżu kampusu uniwersyteckiego co czyni go doskonałym wyborem dla studentów.

 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top