Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Wynajmij apartament z tarasem w Barcelonie
Student Housing in Barcelona (2)

Wynajmij apartament z tarasem w Barcelonie

Wynajmij apartament z tarasem

Jeśli chcesz wynająć mieszkanie z tarasem w Barcelonie musisz pomyśleć o kilku kwestiach. Jakiego rodzaju tarasu szukasz? Na przykład, chcesz prywatny taras na parterze lub taras na ostatnim piętrze? Może taras dzielony z innymi mieszkańcami budynku, który może być znacznie większy.

Wynajmij apartament z tarasem

Świetny apartament w dzielnicy El Born

Ten cudowny apartament w dzielnicy El Born jest idealnym miejscem na wakacje ze względu na jego centralne położenie. Uroczy taras z pięknymi widokami z dachu, idealny aby złapać kilka promieni słońca i naprawdę się zrelaksować.

 

Znajdź zakwaterowanie teraz!

 

Niesamowity penthouse dla grup

Ten niezwykle słoneczny penthouse ma mnóstwo przestrzeni, dzięki temu jest idealny dla grupy przyjaciół lub dużych rodzin. Taras jest prywatny i znajduje się na parterze, bujna roślinność tworzy oazę w tętniącej Barcelonie.

 

Fantastyczny penthouse z tarasem

Ten nowoczesny penthouse ma piękny taras na ostatnim piętrze, gdzie można obudzić się rano i zjeść śniadanie podziwiając widok. To samo mieszkanie posiada 2 dwuosobowe sypialnie i znajduje się w dzielnicy Sant Antoni, bardzo blisko Ciutat Vella i głównych atrakcji turystycznych.

 

ZOBACZ WIĘCEJ APARTAMENTY

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl other-information-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top