Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Wynajmij apartament w centrum Barcelony
Yearly rentral (4)

Wynajmij apartament w centrum Barcelony

Wynajmij apartament w centrum Barcelony. W której części centrum miasta chcesz nocować?

Wynajmij apartament w centrum Barcelony

 

Barceloneta

To najlepsza lokalizacja, jeśli chcesz się zrelaksować i rozkoszować słońcem przez cały dzień na plaży. Jest to, w przybliżeniu, obszar o trójkątnym kształcie, obok Port Vell i El Born. Posiada wiele barów i restauracji i przyjemną atmosferę wzdłuż promenady. Podczas pobytu w Barcelonie nie możesz uniknąć opalania na pięknych piaszczystych plażach.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

 

Santa Caterina-Born

Ten obszar jest umieszczony pomiędzy ogromnym i pięknym Parc de la Ciutadella i Dzielnicą Gotycką. Ma mnóstwo historii, ponieważ jest jedną z najstarszych dzielnic Barcelony. Mieszkanie tutaj to doskonały wybór ponieważ jest blisko do wielu atrakcji turystycznych, w tym Muzeum Picassa. Co więcej, wieczorami atmosfera tutaj jest wspaniała, musisz odwiedzić znajdujące się tu bary i restauracje.

 

Raval i Gotic

Ten obszar jest pełen niesamowitej architektury i wąskich uliczek tętniących życiem i charakterem. Po tej okolicy można spacerować godzinami, podziwiając piękne budynki, sklepy i odwiedzając bary. Znajduje się tu również znany targ Boqueria, koniecznie musisz odwiedzić to miejsce. Znajdziesz tam niesamowite, egzotyczne owoce i warzywa.

 

ZOBACZ WIĘCEJ APARTAMENTY

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top