Yearly rentral

Wynajem roczny

Wynajem długoterminowy

NAJLEPSZE ZARZĄDZANIE TWOJĄ NIERUCHOMOŚCIĄ!

Barcelona Home jest jednym z liderów na światowym rynku wynajmu nieruchomości wysokiej klasy. Nasze bezkonkurencyjne sieci kontaktów z klientami oraz doświadczenie naszych konsultantów są podstawą do efektywnego promowania Twojej nieruchomości. Z radością przedstawiamy Ci optymalną strategię wynajmu lub sprzedaży Twojego apartamentu. Zaufaj najlepszym, skontaktuj się z nami już teraz!

 • Apartamenty
 • Penthouses
 • Studia
 • Domy
 • Lokale użytkowe
 • Biura
 • Parkingi

 

Kogo szukamy?

– Właścicieli umeblowanych lub nieumeblowanych nieruchomości w Barcelonie i okolicach.
– Właścicieli, którzy chcą wynająć swój apartament na długi okres czasu za niskie koszty obsługi.
– Obecnie właściciele mogą wynajmować swoje nieruchomości na okres minimum 3 lat, chyba że wystąpią wyjątkowe okoliczności.

.
Co mogą zyskać właściciele?

Nasi profesjonaliści dobrze znają charakterystykę i są na bierząco ze zmianami na rynku nieruchomości w Barcelonie. Jako właściciel, będziesz miał możliwość czerpania korzyści z naszego wieloletniego doświadczenia. Zdobyliśmy zaufanie wielu najemców, rodzin i osób prywatnych, którzy przekonali się o jakości naszych produktów i usług. Otrzymasz dostęp do osobistego konta do naszej internetowej platformy zarządzania nieruchomościami. Pozwoli Ci ona na śledzenie rezerwacji Twojej nieruchomości w każdym chwili. Ponadto będziesz mógł pobierać z niej kontrakty wynajmu, miesięczne rozliczenia, faktury, roczne przychody uwzględniające podatek od osób prawnych i fizycznych, a także będziesz mógł kontaktować się ze swoim osobistym doradcą w każdej chwili itp.

Będziesz otrzymywał od nas newsletter i skrót najważniejszych wiadomości, dzięki którym będziesz na bierząco z informacjami z rynku nieruchomości oraz nowościami z Barcelona Home.

 1. Opracowujemy plan marketingowy dostosowany do Twojej nieruchomości.
 2. Będziesz mógł czerpać korzyści z wiedzy i doświadczenia naszych konsultantów w dziedzinie marketingu i zarządzania nieruchomościami.
 3. Twoje indywidualne potrzeby i ambicje zawsze będą dla nas najważniejsze.

Ponadto, jesteśmy obecni na rynkach nieruchomości w pozostałych krajach Europy, Rosji i Ameryce Południowej.

Analizujemy i uważnie selekcjonujemy profile potencjalnych najemców. Prezentujemy jedynie tych, którzy spełnią nasze wymagania.

.

Oferujemy dwa produkty:

 • Wynajem nieruchomości: zawiera marketing twojego mieszkania, w celu znalezienia najlepszego kandydata oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z wynajmem. Ta usługa nie jest „na wyłączność“ i jest darmowa.
 • Wynajem i zarządzanie nieruchomością: zajmujemy się zarządzaniem Twojej nieruchomości. Dzięki tej usłudze otrzymasz dostęp do internetowej platformy zarządzania nieruchomością. Ponadto zostanie Ci przydzielony osobisty menedżer, odpowiedzialny za Twój apartament, który będzie Cię infromował o sprawach dotyczących wynajmu.
.

Prośba o ewaluację

Nasi profesjonaliści mogą sporządzić dla Ciebie szczegółowa ewaluację/wycenę Twojej nieruchomości. W tym celu, należy wypełnić prośbę o ewaluację/wycenę i podać wszystkie niezbędne szczegóły. Odpowiemy Ci tak szybko, jak będzie to możliwe. W razie pytań, skontaktuj się z nami.
.
.

tools 2

Urządzanie i renowacja nieruchomości

W celu zwiększenia Twoich przychodów, niezależnie czy wynajmujesz lub sprzedajesz, oferujemy Ci usługę urządzania i renowacji apartamentu. Możemy przedstawić Ci kosztorys bez potrzeby zobowiązania się.

affiliate program

Ubezpieczenie wynajmu
Oferujemy Ci ubezpieczenie, które pokrywa niespodziewane wypadki, które mogą zdarzyć się w Twojej własności.

Pracujemy 365 dni w roku, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

By skontaktować się z Barcelona Home proszę wypełnić następujący formularz, a my wkrótce Ci odpowiemy.

Skontaktuj się z nami or visit [wp_colorbox_media url=”#inline_content3″ type=”inline” hyperlink=”nasze biuro”], w którym pomożemy Ci osobiście

KONTAKT
 • +34 93 423 12 70
 • [email protected]
 • Poniedziałek – Niedziela 10.00 – 19.00

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-home

Barcelona-home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top