Home / Inne informacje / Wynajem roczny
Yearly rentral

Wynajem roczny

Wynajem długoterminowy

NAJLEPSZE ZARZĄDZANIE TWOJĄ NIERUCHOMOŚCIĄ!

Barcelona Home jest jednym z liderów na światowym rynku wynajmu nieruchomości wysokiej klasy. Nasze bezkonkurencyjne sieci kontaktów z klientami oraz doświadczenie naszych konsultantów są podstawą do efektywnego promowania Twojej nieruchomości. Z radością przedstawiamy Ci optymalną strategię wynajmu lub sprzedaży Twojego apartamentu. Zaufaj najlepszym, skontaktuj się z nami już teraz!

 • Apartamenty
 • Penthouses
 • Studia
 • Domy
 • Lokale użytkowe
 • Biura
 • Parkingi

 

Kogo szukamy?

– Właścicieli umeblowanych lub nieumeblowanych nieruchomości w Barcelonie i okolicach.
– Właścicieli, którzy chcą wynająć swój apartament na długi okres czasu za niskie koszty obsługi.
– Obecnie właściciele mogą wynajmować swoje nieruchomości na okres minimum 3 lat, chyba że wystąpią wyjątkowe okoliczności.

.
Co mogą zyskać właściciele?

Nasi profesjonaliści dobrze znają charakterystykę i są na bierząco ze zmianami na rynku nieruchomości w Barcelonie. Jako właściciel, będziesz miał możliwość czerpania korzyści z naszego wieloletniego doświadczenia. Zdobyliśmy zaufanie wielu najemców, rodzin i osób prywatnych, którzy przekonali się o jakości naszych produktów i usług. Otrzymasz dostęp do osobistego konta do naszej internetowej platformy zarządzania nieruchomościami. Pozwoli Ci ona na śledzenie rezerwacji Twojej nieruchomości w każdym chwili. Ponadto będziesz mógł pobierać z niej kontrakty wynajmu, miesięczne rozliczenia, faktury, roczne przychody uwzględniające podatek od osób prawnych i fizycznych, a także będziesz mógł kontaktować się ze swoim osobistym doradcą w każdej chwili itp.

Będziesz otrzymywał od nas newsletter i skrót najważniejszych wiadomości, dzięki którym będziesz na bierząco z informacjami z rynku nieruchomości oraz nowościami z Barcelona Home.

 1. Opracowujemy plan marketingowy dostosowany do Twojej nieruchomości.
 2. Będziesz mógł czerpać korzyści z wiedzy i doświadczenia naszych konsultantów w dziedzinie marketingu i zarządzania nieruchomościami.
 3. Twoje indywidualne potrzeby i ambicje zawsze będą dla nas najważniejsze.

Ponadto, jesteśmy obecni na rynkach nieruchomości w pozostałych krajach Europy, Rosji i Ameryce Południowej.

Analizujemy i uważnie selekcjonujemy profile potencjalnych najemców. Prezentujemy jedynie tych, którzy spełnią nasze wymagania.

.

Oferujemy dwa produkty:

 • Wynajem nieruchomości: zawiera marketing twojego mieszkania, w celu znalezienia najlepszego kandydata oraz dopełnienie wszelkich formalności związanych z wynajmem. Ta usługa nie jest „na wyłączność“ i jest darmowa.
 • Wynajem i zarządzanie nieruchomością: zajmujemy się zarządzaniem Twojej nieruchomości. Dzięki tej usłudze otrzymasz dostęp do internetowej platformy zarządzania nieruchomością. Ponadto zostanie Ci przydzielony osobisty menedżer, odpowiedzialny za Twój apartament, który będzie Cię infromował o sprawach dotyczących wynajmu.
.

Prośba o ewaluację

Nasi profesjonaliści mogą sporządzić dla Ciebie szczegółowa ewaluację/wycenę Twojej nieruchomości. W tym celu, należy wypełnić prośbę o ewaluację/wycenę i podać wszystkie niezbędne szczegóły. Odpowiemy Ci tak szybko, jak będzie to możliwe. W razie pytań, skontaktuj się z nami.
.
.

tools 2

Urządzanie i renowacja nieruchomości

W celu zwiększenia Twoich przychodów, niezależnie czy wynajmujesz lub sprzedajesz, oferujemy Ci usługę urządzania i renowacji apartamentu. Możemy przedstawić Ci kosztorys bez potrzeby zobowiązania się.

affiliate program

Ubezpieczenie wynajmu
Oferujemy Ci ubezpieczenie, które pokrywa niespodziewane wypadki, które mogą zdarzyć się w Twojej własności.

Pracujemy 365 dni w roku, by spełnić wszystkie Twoje oczekiwania.

By skontaktować się z Barcelona Home proszę wypełnić następujący formularz, a my wkrótce Ci odpowiemy.

Skontaktuj się z nami or visit [wp_colorbox_media url=”#inline_content3″ type=”inline” hyperlink=”nasze biuro”], w którym pomożemy Ci osobiście

KONTAKT

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: development

development

I am 22 years old student of Finance and I am doing my internship in Barcelona currently. I love this beautiful city, its culture, cuisine, people, party. Let´s explore it with me!

other-information-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top