Home / Panorama firm w Barcelonie / Kluby / Wieczór kawalerski i panieński w Barcelonie
Organize a bachelor party in Barcelona

Wieczór kawalerski i panieński w Barcelonie

Chcesz zorganizować wieczór kawalerski lub panieński dla swoich przyjaciół w jednym z najwspanialszych miast na świecie?

Po pierwsze, musimy przyznać, że to fantastyczny pomysł. Twój przyjaciel lub twoja przyjaciółka nigdy nie zapomni jak było wspaniale.

Tutaj wyjaśnimy dlaczego Barcelona jest jednym z najlepszych miast na świecie (jeśli nie NAJLEPSZYM miastem) aby zorganizować najlepszą (i ostatnią) imprezę kawalerską i panieńską. Znajdziesz tu również kilka rad jak znaleźć zakwaterowanie w Barcelonie oraz z jakich atrakcji skorzystać.

 

Dlaczego Barcelona?

 
Ponieważ w porównaniu do innych państw Europejskich koszt życia jest relatywnie niski, ponadto można tu robić wiele rzeczy. Na przykład, odkryjesz że w wielu barcelońskich barach (wiele z nich możesz znaleźć w pobliżu Plaza Catalunya) piwo kosztuje zaledwie…1€. Tak, zgadza się, 1 EURO!

Barcelona to nowoczesne, międzynarodowe miasto ze świetną atmosferą. Codziennie coś się dzieje, więc nie będziesz się tu nudzić! Wiele barów i klubów mieści się w centrum (Barrio Gótico, El Born, El Reval), w pobliżu plaży (Barceloneta, Port Olímpic) aby spędzić miły wieczór z przyjaciółmi. Wejście do klubu to koszt około 13-20 euro, w tym drink (dobrze podany!).

Gdzie zatrzymać się na wieczór kawalerski i panieński w Barcelonie?

 
Istnieje kilka opcji zakwaterowania w Barcelonie: hotele, hostele, bloki, domy, itp. Niektóre hotele oferują rozsądne ceny jednak jeśli planujesz przyjazd z dużą grupą przyjaciół, może najlepszą opcją będzie wynająć apartament lub dom, ostatecznie zapłacisz mniej niż za pobyt w hotelu. Co więcej, w apartamencie czy domu będziesz mieć więcej swobody i intymności, której nie ma w pokoju hotelowym. Barcelona-Home oferuje szeroki wybór apartamentów, również z basenami, czy też domów w każdym miejscu w mieście.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Rzeczy do robienia w Barcelonie

 
Podczas dnia załóż okulary i ruszaj na podbój zbytków i słynnych miejsc, takich jak: Sagrada Familia, Park Güell, Muzeum Picasso, Camp Nou…Możesz też korzystać z pięknej pogody i popijać mohijo w beachbarze.

Nocą możesz imprezować w jednym z najbardziej popularnych klubów nocnych (Shoko, Opium, Sotavento…) gdzie grana jest głównie muzyka komercyjna (elektronika, latino, R&B). Jeżeli wolisz coś innego wybierz się do klubu Apolo (najlepsze imprezy to Nitsa – piątek i sobota – muzyka elektroniczna). Podsumowując, pozwól nam dać Ci ostatnią radę: zaplanuj wszystko bardzo ostrożnie, przywieź znajomych i miej pewność, że przyszły mąż lub żona spędzą najlepszą noc w życiu. Zasługują na to!

 >>Book Bachelor party management 150 € 

>>Book Limousine (1hr) 120€

>>Book “Gogo dancer” 99 €

>>Book Full package 470€ 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

clubs-pl activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top