Home / Wolny czas / Wieczór / Wieczór kawalerski i panieński w Barcelonie
Organize a bachelor party in Barcelona

Wieczór kawalerski i panieński w Barcelonie

Chcesz zorganizować wieczór kawalerski lub panieński dla swoich przyjaciół w jednym z najwspanialszych miast na świecie?

Po pierwsze, musimy przyznać, że to fantastyczny pomysł. Twój przyjaciel lub twoja przyjaciółka nigdy nie zapomni jak było wspaniale.

Tutaj wyjaśnimy dlaczego Barcelona jest jednym z najlepszych miast na świecie (jeśli nie NAJLEPSZYM miastem) aby zorganizować najlepszą (i ostatnią) imprezę kawalerską i panieńską. Znajdziesz tu również kilka rad jak znaleźć zakwaterowanie w Barcelonie oraz z jakich atrakcji skorzystać.

 

Dlaczego Barcelona?

 
Ponieważ w porównaniu do innych państw Europejskich koszt życia jest relatywnie niski, ponadto można tu robić wiele rzeczy. Na przykład, odkryjesz że w wielu barcelońskich barach (wiele z nich możesz znaleźć w pobliżu Plaza Catalunya) piwo kosztuje zaledwie…1€. Tak, zgadza się, 1 EURO!

Barcelona to nowoczesne, międzynarodowe miasto ze świetną atmosferą. Codziennie coś się dzieje, więc nie będziesz się tu nudzić! Wiele barów i klubów mieści się w centrum (Barrio Gótico, El Born, El Reval), w pobliżu plaży (Barceloneta, Port Olímpic) aby spędzić miły wieczór z przyjaciółmi. Wejście do klubu to koszt około 13-20 euro, w tym drink (dobrze podany!).

Gdzie zatrzymać się na wieczór kawalerski i panieński w Barcelonie?

 
Istnieje kilka opcji zakwaterowania w Barcelonie: hotele, hostele, bloki, domy, itp. Niektóre hotele oferują rozsądne ceny jednak jeśli planujesz przyjazd z dużą grupą przyjaciół, może najlepszą opcją będzie wynająć apartament lub dom, ostatecznie zapłacisz mniej niż za pobyt w hotelu. Co więcej, w apartamencie czy domu będziesz mieć więcej swobody i intymności, której nie ma w pokoju hotelowym. Barcelona-Home oferuje szeroki wybór apartamentów, również z basenami, czy też domów w każdym miejscu w mieście.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji nie wahaj się z nami skontaktować.

Rzeczy do robienia w Barcelonie

 
Podczas dnia załóż okulary i ruszaj na podbój zbytków i słynnych miejsc, takich jak: Sagrada Familia, Park Güell, Muzeum Picasso, Camp Nou…Możesz też korzystać z pięknej pogody i popijać mohijo w beachbarze.

Nocą możesz imprezować w jednym z najbardziej popularnych klubów nocnych (Shoko, Opium, Sotavento…) gdzie grana jest głównie muzyka komercyjna (elektronika, latino, R&B). Jeżeli wolisz coś innego wybierz się do klubu Apolo (najlepsze imprezy to Nitsa – piątek i sobota – muzyka elektroniczna). Podsumowując, pozwól nam dać Ci ostatnią radę: zaplanuj wszystko bardzo ostrożnie, przywieź znajomych i miej pewność, że przyszły mąż lub żona spędzą najlepszą noc w życiu. Zasługują na to!

 >>Book Bachelor party management 150 € 

>>Book Limousine (1hr) 120€

>>Book “Gogo dancer” 99 €

>>Book Full package 470€ 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

party-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top