Home / Kultura / Gastronomia / Restauracja meksykańska – Rosa Del Raval
3

Restauracja meksykańska – Rosa Del Raval

Rosa del Raval to restauracja meksykańska, która mieści się przy Carrer dels Angels 6 w dzielnicy El Raval, niedaleko Rambli i Placu Catalunya. Łatwo tam dotrzeć metrem, dojeżdżając linią L3 do stacji Liceu lub Catalunya. Restauracja jest otwarta siedem dni w tygodniu. Od niedzieli do czwartku w godzinach 13:00-00:30, a w piątki i soboty od 13:00 do 1:30.

Rosa del Raval to wyjątkowa mieszanka meksykańskiej restauracji serwującej pyszne dania i cocktail baru, idealnego by spędzić czas z przyjaciółmi w miłym otoczeniu. Wystrój przywołuje na myśl wszystkie meksykańskie stereotypy, które dodają temu miejscu zabawnego uroku. Miejsce to urządzono z dbałością o dobór kolorów i najdrobniejsze szczegóły.

Pełne menu jest dostępne od 13:30 siedem dni w tygodniu i może zostać przygotowane również na wynos.

Restauracja oferuje autentyczne dania kuchni meksykańskiej. Będąc tam musisz spróbować guacamole, nachos, quesadillas, tacos i burritos. Wszystkie potrawy są przygotowane na miejscu i podawane świeże i pyszne. Restauracja posiada również szeroką ofertę koktajli i drinków: margarity, tequile i mojito, Caipirinhie, czy Sangrie, w cenach od 3,50 €. Mojito jest specjalnością restauracji, najczęściej wybieranym drinkiem przez klientów, ze względu na doskonały orzeźwiający smak i wyjątkowo niską cenę. Za jedyne 9 € między 13:00 a 16:30 dostaniesz trzydaniowy posiłek z napojem. Na tle innych barcelońskich restauracji Rosa del Raval oferuje konkurencyjne ceny.

Screen Shot 2015-06-25 at 12.59.58

Koniecznie musisz spróbować mojito w Rosa del Raval, oferują je w wielu smakach, takich jak mango, truskawka itp. Osobiście polecam to o smaku marakui, pycha! 

Miła atmosfera jest idealna dla tych, którzy szukają spokojnego miejsca, by zjeść z dala od ulic w okolicach Rambli, które roją się od turystów. Na pewno będziesz czuć się tam dobrze, dzięki wspaniałemu wystrojowi i uprzejmej obsłudze.

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

jedzenie-i-picie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top