Home / Wszystko o Barcelonie / Pokoje w Barcelonie
Student Apartments and Rooms in Barcelona

Pokoje w Barcelonie

Barcelona stała się jednym z najbardziej ulubionych miejsc na świecie dla studentów europejskich. Tak, jej kulturowy precedens nie jest łatwy do naśladowania, reputację zawdzięcza niemal idealnemu klimatowi i doskonałe życie nocne. To tylko niektóre z czynników motywujących tysiące studentów, aby przyjechać do drugiego co do wielkości miasta w Hiszpanii każdego roku. Dlatego oferujemy najlepsze apartamenty studenckie w Barcelonie.

Kursy języka hiszpańskiego i wymiany Erasmus są najbardziej popularne wśród studentów. Szkoły biznesu stały się również bardzo popularne, w rzeczywistości, niektóre z najlepszych szkół biznesu w Europie znajduje się w Barcelonie. Co semestr szkoły takie jak ESADE, EAE, otrzymują tysiące studentów, którzy przyjeżdżają z ponad 30 różnych krajów, a ich liczba stale rośnie! To także wzmocnia profil miasta jako centrum biznesu, które przyciąga wielu przedsiębiorców, firm i emigrantów.

Zaplanowanie semestru lub roku za granicą to niełatwa sprawa. Po wybraniu programu studiów, wypełnieniu dokumentów, kupieniu biletów na samolot, przychodzi ważne pytanie: Gdzie będę mieszkać? Jest to część planu, która przeraża wielu studentów.

Oczywiście, to jest przerażające wybrać gdzie będziemy mieszkać następne kilka miesięcy swojego życia, zwłaszcza jeśli jesteś w Barcelonie. Istnieje kilka pytań, które powinieneś zadać zanim zaczniesz szukać zakwaterowania.

Pokoje w Barcelonie

Pokoje w Barcelonie

Gdzie mam szukać? Z jaką agencją? Bezpośrednio od właściciela? Jak mogę się z nimi skontaktować? Czy chcę mieszkanie tylko dla siebie? Jaki jest mój budżet? Czy wolę mieszkać w akademiku? Inne ważne pytania to: Czy jesteś już zaznajomiony z mapą Barcelony, jej dzielnicami i obszarami? Gdzie znajduje się szkoła? Wolałbyś żyć w pobliżu szkoły lub centrum?

Po odpowiedzi na te pytania, zawęzisz obszar poszukiwania.

My wiemy jak trudne może być znalezienie noclegu w Barcelonie, zwłaszcza dla studentów. Dlatego specjalizujemy się w krótkotrwałe zakwaterowania, dzięki temu proces jest łatwy, wygodny i bezproblemowy.

Oferujemy w pełni wyposażone apartamenty, od kawalerek do dużych apartamentów dla grup, takich jak pokoje w mieszkaniach dzielonych z hiszpańskimi studentami i rodzinami.

Ten ostatni rodzaj zakwaterowania, wydaje się być preferowany przez studentów, bo to jest najbardziej ekonomiczne (cena zazwyczaj obejmują czynsz i koszty), a po drugie, studenci wolą wspólne mieszkanie dla międzynarodowego środowiska i wymiany doświadczeń z ludźmi z całego świata.

Oto niektóre opinie studentów, którzy mieszkali z nami w Barcelonie:

Podjęłam najlepszą decyzję podczas mojej wymiany w Barcelonie. Mieszkanie było idealne dla studentów. Dużo miejsca, duża kanapa, duży telewizor, dwie łazienki i duża kuchnia z dwoma lodówkami. Czułam się tak wygodnie, że nie zauważyłam nawet, że żyłam z pięcioma innymi osobami w domu. Ale to, co mi się podobało: 2 tarasy! Idealne do poczucia atmosfery Barcelony.
Corine

Mieszkanie było doskonale przygotowane, idealnie do życia studenckiego w Barcelonie, prawdą jest że nie można prosić o miejsce bardziej doskonałe niż to. Widziałem mieszkania, w których mieszkali moi koledzy i cieszę się, że wybraliśmy Barcelona-Home, moje mieszkanie było super! 100% polecam.
Tom

Przebywałem w Barcelonie przez 3 miesiące studiów. Chcę tylko powiedzieć, że było niesamowicie  i chciałbym podziękować moim współlokatorom. Niesamowite chwile i imprezy. Dzięki za wszystko!
Alex

 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top