Student Apartments and Rooms in Barcelona

Pokoje w Barcelonie

Barcelona stała się jednym z najbardziej ulubionych miejsc na świecie dla studentów europejskich. Tak, jej kulturowy precedens nie jest łatwy do naśladowania, reputację zawdzięcza niemal idealnemu klimatowi i doskonałe życie nocne. To tylko niektóre z czynników motywujących tysiące studentów, aby przyjechać do drugiego co do wielkości miasta w Hiszpanii każdego roku. Dlatego oferujemy najlepsze apartamenty studenckie w Barcelonie.

Kursy języka hiszpańskiego i wymiany Erasmus są najbardziej popularne wśród studentów. Szkoły biznesu stały się również bardzo popularne, w rzeczywistości, niektóre z najlepszych szkół biznesu w Europie znajduje się w Barcelonie. Co semestr szkoły takie jak ESADE, EAE, otrzymują tysiące studentów, którzy przyjeżdżają z ponad 30 różnych krajów, a ich liczba stale rośnie! To także wzmocnia profil miasta jako centrum biznesu, które przyciąga wielu przedsiębiorców, firm i emigrantów.

Zaplanowanie semestru lub roku za granicą to niełatwa sprawa. Po wybraniu programu studiów, wypełnieniu dokumentów, kupieniu biletów na samolot, przychodzi ważne pytanie: Gdzie będę mieszkać? Jest to część planu, która przeraża wielu studentów.

Oczywiście, to jest przerażające wybrać gdzie będziemy mieszkać następne kilka miesięcy swojego życia, zwłaszcza jeśli jesteś w Barcelonie. Istnieje kilka pytań, które powinieneś zadać zanim zaczniesz szukać zakwaterowania.

Pokoje w Barcelonie

Pokoje w Barcelonie

Gdzie mam szukać? Z jaką agencją? Bezpośrednio od właściciela? Jak mogę się z nimi skontaktować? Czy chcę mieszkanie tylko dla siebie? Jaki jest mój budżet? Czy wolę mieszkać w akademiku? Inne ważne pytania to: Czy jesteś już zaznajomiony z mapą Barcelony, jej dzielnicami i obszarami? Gdzie znajduje się szkoła? Wolałbyś żyć w pobliżu szkoły lub centrum?

Po odpowiedzi na te pytania, zawęzisz obszar poszukiwania.

My wiemy jak trudne może być znalezienie noclegu w Barcelonie, zwłaszcza dla studentów. Dlatego specjalizujemy się w krótkotrwałe zakwaterowania, dzięki temu proces jest łatwy, wygodny i bezproblemowy.

Oferujemy w pełni wyposażone apartamenty, od kawalerek do dużych apartamentów dla grup, takich jak pokoje w mieszkaniach dzielonych z hiszpańskimi studentami i rodzinami.

Ten ostatni rodzaj zakwaterowania, wydaje się być preferowany przez studentów, bo to jest najbardziej ekonomiczne (cena zazwyczaj obejmują czynsz i koszty), a po drugie, studenci wolą wspólne mieszkanie dla międzynarodowego środowiska i wymiany doświadczeń z ludźmi z całego świata.

Oto niektóre opinie studentów, którzy mieszkali z nami w Barcelonie:

Podjęłam najlepszą decyzję podczas mojej wymiany w Barcelonie. Mieszkanie było idealne dla studentów. Dużo miejsca, duża kanapa, duży telewizor, dwie łazienki i duża kuchnia z dwoma lodówkami. Czułam się tak wygodnie, że nie zauważyłam nawet, że żyłam z pięcioma innymi osobami w domu. Ale to, co mi się podobało: 2 tarasy! Idealne do poczucia atmosfery Barcelony.
Corine

Mieszkanie było doskonale przygotowane, idealnie do życia studenckiego w Barcelonie, prawdą jest że nie można prosić o miejsce bardziej doskonałe niż to. Widziałem mieszkania, w których mieszkali moi koledzy i cieszę się, że wybraliśmy Barcelona-Home, moje mieszkanie było super! 100% polecam.
Tom

Przebywałem w Barcelonie przez 3 miesiące studiów. Chcę tylko powiedzieć, że było niesamowicie  i chciałbym podziękować moim współlokatorom. Niesamowite chwile i imprezy. Dzięki za wszystko!
Alex

 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top