Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Najlepsze rozrywki w Barcelonie
florian-wehde-WBGjg0DsO_g-unsplash1

Najlepsze rozrywki w Barcelonie

Barcelona oferuje niezliczone atrakcje, odbywające się na terenie całego miasta. Imprezy, muzea, wycieczki – można znaleźć tutaj wszystko, co pozwoli spędzić niezapomniany czas w przepięknej stolicy Katalonii. Ilość wydarzeń odbywających się w Barcelonie jest ogromna, a możliwości nieograniczone. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno ci, którzy preferują spędzać czas w pojedynkę, jak i ci częściej wybierający aktywności w gronie rodziny lub przyjaciół.

#Zabawy grupowe

Enigma Escape Room to idealna rozrywka dla większej ilości osób. Wejście? Prosta sprawa, wystarczy otworzyć drzwi… Co dzieje się dalej? Znajdziesz się w pokoju pełnym tajemniczych obiektów, zawierająych wskazówki, które (najprawdopodobniej…) poprowadzą cię do wyjścia. Opuszczenie pokoju będzie niezłym wyzwaniem, dlatego kluczowym aspektem zabawy jest praca zespołowa, zwłaszcza w przypadku pokoju “The Virus”.

2-FREE-TICKETS-FOR-16

Koniecznie spróbuj tej wyjątkowej, pozytywnej i fascynującej formy rozrywki. Spokojnie, nie martw się barierą językową! Ekipa Enigmy wcieli się w rolę Colonela Mendozy i cała zabawa odbędzie się w języku angielskim.

Więcej informacji TUTAJ

Świetna wiadomość dla wszystkich klientów Barcelona Home, którzy mają ochotę wziąć udział w zabawie w Enigma Escape Room!

Przygotowaliśmy ofertę specjalną: 25% zniżki przy rezerwacji online z użyciem hasła promocyjnego.

Aby otrzymać hasło promocyjne, napisz pod adres email: [email protected]

#Życie nocą

Barcelona słynie z nocnego życia, a jej mieszkańcy preferują późne posiłki i tańce do późnej nocy. Z kartą barcelona Night gwaratnujemy Ci darmowe wejście poza kolejką do ponad 20 najlepszych klubów w mieście, takich jak Opium, Suttton czy Pacha.

 

WET-DECK-Series-barcelona-bpremium

Bez względu na to jaką muzykę lubisz, w tych klubach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zamów dwudniową lub siedmiodniową wejściówkę i korzystaj na maksa!

Zdobądź kartę TUTAJ za jedyne 10€!

#Odjechana miejska wycieczka rykszą

Czym jest riksza? To rodzaj pojazdu, którego tradycja sięga takich krajow jak Chiny, Japonia czy Indie. Możesz ją kojarzyć, jeśli miałeś okazję podróżować do Azji, a na pewno znasz ją z wielu filmów. Riksza w nieco zmodernizowanej wersji, stała się popularnym pojazdem również w Europie, głównie za sprawą swojej prostoty i przyjaności środowisku.

BarcelonaRickshow-T24-i

Wycieczka rikszą obejmuje najbardziej charakterystyczne miejsca Barcelony, a przewodnikami są studenci z całego świata! Podróż rikszą pozwoli Ci cieszyć się wygodnym zwiedzaniem miasta. Dzięki niej poznasz najpiękniejsze parki, najważniejsze zabytki, muzea, urocze place i wiele wiele więcej.

Po więcej informacji klikaj TUTAJ

Bilety dostępne TUTAJ za jedyne 25€!

#Degustacja win 

Jeśli podoba Ci się możliwość degustacji wina i podzowiania zabytków Barcelony, zapraszamy cię na niezwykłą ucztę zmysłów, podczas której będziesz zachwycać się pomnikiem Kolumba umiejscowionegow samym sercu miasta i kosztować pysznego katalońskiego wina.

W ramach doświadczenia turystyki winiarskiej, zapraszamy Cię do spróbowania czterech najlepszych odmian wina cava i win objętych oznaczeniem pochodzenia. Te przepyszne wina pochodzą z różnych regionów Kataloni, takich jak: Alella, Pla de Bages, D.O. Catalunya, Penedès.

BarcelonaTastdeVi-T24c

Co wlicza się w rezerwację?

  • Degustacja wina czerwonego, białego, różowego oraz wina cava z regionów White, osé Alella, D.O Catalunya, Penedès and Pla de Bages
  • A glass per tasting

Bilety dostępne TUTAJ za jedyne 3€!

#Podróż Blanes

Roziciągające się na czterech kilometrach linii brzegowej Blanes, było pierwszym miastem zbudowanym na wybrzeżu Costa Brava. Dzisiaj słynie z pysznych owoców morza i zielonych terenów. To , co czyni to miejsce wartym odwiedzenia, to jego nieziemskie piękno, atmosfera rodem z tropików oraz ciekawa wydarzenia historyczne. Jedną z najważniejszch mustsee w Blanes jest bez wątpienia Ogród Botaniczny Marimurtra. Jest to jeden z największych i najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Europie – ponad cztery hektary różnych rodzajów kwiatów, drzew i rośliń sprowadzanych z zakątków całego świata.

Blanes-T24

Co wlicza się w rezerwację?

  • Podróż w dwie strony autobusem (Barcelona – Blanes, Blanes – Barcelona)
  • Bilet wstępu do Ogrodu Botanicznego Marimurtra

Bilety dostępne TUTAJ za jedyne 18€!

Szukasz lokum w Barcelonie lub okolicach? Sprawdź BARCELONA-HOME i znajdź coś dla siebie!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top