Home / Najlepsze miejsca / Najlepsze rozrywki w Barcelonie
Where to stay in LA costa brava

Najlepsze rozrywki w Barcelonie

Barcelona oferuje niezliczone atrakcje, odbywające się na terenie całego miasta. Imprezy, muzea, wycieczki – można znaleźć tutaj wszystko, co pozwoli spędzić niezapomniany czas w przepięknej stolicy Katalonii. Ilość wydarzeń odbywających się w Barcelonie jest ogromna, a możliwości nieograniczone. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – zarówno ci, którzy preferują spędzać czas w pojedynkę, jak i ci częściej wybierający aktywności w gronie rodziny lub przyjaciół.

#Zabawy grupowe

Enigma Escape Room to idealna rozrywka dla większej ilości osób. Wejście? Prosta sprawa, wystarczy otworzyć drzwi… Co dzieje się dalej? Znajdziesz się w pokoju pełnym tajemniczych obiektów, zawierająych wskazówki, które (najprawdopodobniej…) poprowadzą cię do wyjścia. Opuszczenie pokoju będzie niezłym wyzwaniem, dlatego kluczowym aspektem zabawy jest praca zespołowa, zwłaszcza w przypadku pokoju “The Virus”.

2-FREE-TICKETS-FOR-16

Koniecznie spróbuj tej wyjątkowej, pozytywnej i fascynującej formy rozrywki. Spokojnie, nie martw się barierą językową! Ekipa Enigmy wcieli się w rolę Colonela Mendozy i cała zabawa odbędzie się w języku angielskim.

Więcej informacji TUTAJ

Świetna wiadomość dla wszystkich klientów Barcelona Home, którzy mają ochotę wziąć udział w zabawie w Enigma Escape Room!

Przygotowaliśmy ofertę specjalną: 25% zniżki przy rezerwacji online z użyciem hasła promocyjnego.

Aby otrzymać hasło promocyjne, napisz pod adres email: promotion@barcelona-home.com

#Życie nocą

Barcelona słynie z nocnego życia, a jej mieszkańcy preferują późne posiłki i tańce do późnej nocy. Z kartą barcelona Night gwaratnujemy Ci darmowe wejście poza kolejką do ponad 20 najlepszych klubów w mieście, takich jak Opium, Suttton czy Pacha.

 

WET-DECK-Series-barcelona-bpremium

Bez względu na to jaką muzykę lubisz, w tych klubach na pewno znajdziesz coś dla siebie. Zamów dwudniową lub siedmiodniową wejściówkę i korzystaj na maksa!

Zdobądź kartę TUTAJ za jedyne 10€!

#Odjechana miejska wycieczka rykszą

Czym jest riksza? To rodzaj pojazdu, którego tradycja sięga takich krajow jak Chiny, Japonia czy Indie. Możesz ją kojarzyć, jeśli miałeś okazję podróżować do Azji, a na pewno znasz ją z wielu filmów. Riksza w nieco zmodernizowanej wersji, stała się popularnym pojazdem również w Europie, głównie za sprawą swojej prostoty i przyjaności środowisku.

BarcelonaRickshow-T24-i

Wycieczka rikszą obejmuje najbardziej charakterystyczne miejsca Barcelony, a przewodnikami są studenci z całego świata! Podróż rikszą pozwoli Ci cieszyć się wygodnym zwiedzaniem miasta. Dzięki niej poznasz najpiękniejsze parki, najważniejsze zabytki, muzea, urocze place i wiele wiele więcej.

Po więcej informacji klikaj TUTAJ

Bilety dostępne TUTAJ za jedyne 25€!

#Degustacja win 

Jeśli podoba Ci się możliwość degustacji wina i podzowiania zabytków Barcelony, zapraszamy cię na niezwykłą ucztę zmysłów, podczas której będziesz zachwycać się pomnikiem Kolumba umiejscowionegow samym sercu miasta i kosztować pysznego katalońskiego wina.

W ramach doświadczenia turystyki winiarskiej, zapraszamy Cię do spróbowania czterech najlepszych odmian wina cava i win objętych oznaczeniem pochodzenia. Te przepyszne wina pochodzą z różnych regionów Kataloni, takich jak: Alella, Pla de Bages, D.O. Catalunya, Penedès.

BarcelonaTastdeVi-T24c

Co wlicza się w rezerwację?

  • Degustacja wina czerwonego, białego, różowego oraz wina cava z regionów White, osé Alella, D.O Catalunya, Penedès and Pla de Bages
  • A glass per tasting

Bilety dostępne TUTAJ za jedyne 3€!

#Podróż Blanes

Roziciągające się na czterech kilometrach linii brzegowej Blanes, było pierwszym miastem zbudowanym na wybrzeżu Costa Brava. Dzisiaj słynie z pysznych owoców morza i zielonych terenów. To , co czyni to miejsce wartym odwiedzenia, to jego nieziemskie piękno, atmosfera rodem z tropików oraz ciekawa wydarzenia historyczne. Jedną z najważniejszch mustsee w Blanes jest bez wątpienia Ogród Botaniczny Marimurtra. Jest to jeden z największych i najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Europie – ponad cztery hektary różnych rodzajów kwiatów, drzew i rośliń sprowadzanych z zakątków całego świata.

Blanes-T24

Co wlicza się w rezerwację?

  • Podróż w dwie strony autobusem (Barcelona – Blanes, Blanes – Barcelona)
  • Bilet wstępu do Ogrodu Botanicznego Marimurtra

Bilety dostępne TUTAJ za jedyne 18€!

Szukasz lokum w Barcelonie lub okolicach? Sprawdź BARCELONA-HOME i znajdź coś dla siebie!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

najlepsze-miejsca wolny-czas-pl wszystko-o-barcelonie activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top