Home / Kultura / Gastronomia / Najlepsze Bary w Sitges
Best Bars in Sitges

Najlepsze Bary w Sitges

Sitges jest dobrze znane ze swoich plaż i nocnego życia. Jednak skąd wiedzieć, gdzie najlepiej się udac, kiedy mamy przed sobą tyle opcji? Dla tych, którzy chcą spędzić odprężający, ale rozrywkowy wieczór, stworzyliśmy ten krótki przewodnik. Zebraliśmy tu najlepsze bary w Sitges, bazując na rekomendacjach miasta.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

– Sinmás: Sinmás oznacza “nie więcej” i jest to bar, restauracja i bar tapas w jednym. Tu możemy świętować wyjątkowe chwile z naszymi rodzinami, czy przyjaciółmi. Miejsce to można również wynając na przyjęcia. Na prośbę dostępne są również menu specjalne.

– Lizard Music Club: Ten bar znajduje się tuż przy Passeig Maritimo, jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Można tu odczuć klubową atmosferę i znajduje się też strefa VIP przystosowana do prywatnych przyjęć, czy imprez wedle potrzeb klienta.

– La Cava del Retiro: Tu odbywają się koncerty, sesje jazzowe, a okazjonalnie również imprezy z DJ’ami. Jest tu duża przestrzeń, by delektować się drinkiem z przyjaciółmi.

– La Sitgetana Craftbeer: Bar piwny produkujący własne piwa rzemieślnicze. W ofercie mają swoje Pale Ale, Weissbier, Blod Ale i Stouty. Możemy tu dostać również ser ich własnego wyrobu i inne przekąski.

– Bonita Bonita: “Śliczna Śliczna” to bar charakteryzujący się odprężoną i spokojną atmosferą. Jego wystrój przypomina domowy salon, co sprawia, że jest to przytulne miejsce dla małych grup przyjaciół. W ofercie znajdziemy koktajle, tapas, wina i kawy.

– Black Apple: Nowoczesny, wyrafinowany wystrój pasuje do zdrowego menu tego miejsca. Można się tu zrelaksować i delektować się kawą lub drinkiem i doskonałym, świeżym posiłkiem.

– Bar Guitar Shop: Jest to idealne miejsce, by oglądać mecze “El Clasico” na dużym ekranie. Inne zalety to muzyka na żywo i DJ’e oraz możliwość organizacji prywatnych przyjęć.

– Bar Hotel Sitges 1883: Ten bar znajduje się na terenie Hotel Sitges 1883, w budynku pochodzącym z roku, którym zainspirowana jest nazwa hotelu. Na zewnątrz, w ogrodzie, znajdziemy długie łóżka, przygotowane dla klientów, by mogli poczuć hippisowską atmosferę tego miejsca.

– Bar Global Music: Mieszczący się na ulicy grzechu bar, charakteryzujący się klubową atmosferą, oferuje noce z najlepszą wódką i ginem z tonikiem. Miejsce to można również zarezerwować na prywatne przyjęcia.

– French & Beiruti: Ten bar stworzony jest dla osób szukających przytulnego, ale też modnego miejsca. Bar jest otwarty od południa do późnego wieczora i oferuje brunche, kolacje i koktajle. Tylko tu w Sitges dostaniemy bajgle i mimozę na niedzielny brunch.

– El Café de La Plata: Będąc gastro barem/klubem, to miejsce oferuje modne dania i drinki od ponad 11 lat. Jego dyskretny, nowoczesny wystrój sprawia, że jest to idealna scena do pokazów barmańskich.

– El Donostiarra: To typowy hiszpański bar tapas o rustykalnym, prostym wystroju. Znajdziemy tu przekąski i drinki uwielbiane przez mieszkańców okolicy.

Koniecznie odwiedź te wyjątkowe miejsca w Sitges, by nie stracić ani minuty ze swojego pobytu!

 

Zdjęcie: Sam Howzit cc

 

 

Noclegi w Sitges

view more apartments polish

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

jedzenie-i-picie kultura-pl

Zakwaterowanie Sitges


Scroll To Top