Home / Kultura / Muzeum Włókiennictwa i Ubioru w Barcelonie
Feature

Muzeum Włókiennictwa i Ubioru w Barcelonie

Barcelona ze swoją ogromną ilością centrów handlowych i niezliczonymi butikami jest idealnym miejscem na robienie zakupów. Ci którzy nie przepadają za zakupami, ale za modą jak najbardziej, na pewno chętnie zwiedzą Muzeum Włókiennictwa i Ubioru. Koniecznie każdy miłośnik mody, czy student projektowana musi odwiedzić to miejsce.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Muzeum znajduje się obecnie na Plaça de les Glories Catalanes i znajdziemy tu fascynujące ekspozycje ubrań i biżuterii. Najstarsze eksponaty pochodzą z połowy XVI wieku. Doskonale pokazane jest, jak zmieniała się moda na przestrzeni wieków. Pokazane są tu różne trendy i style aż do dnia dzisiejszego.

Oprócz ekspozycji stałych, znajdują się tu ekspozycje tymczasowe. Jedna z obecnych nazywa się “Ubieranie ciała“. Zobaczymy, jak ubranie może całkowicie zmienić nasz wygląd. Zawsze warto odwiedzić to muzeum, zmieniające się ekspozycje pozwalają nam lepiej zrozumieć  zmieniający się świat mody. Po zwiedzaniu możesz udać się do licznych centrów handlowych w Barcelonie. Les Glores to park handlowy na świeżym powietrzu, gdzie możesz zakończyć swój “modowy” dzień.

Godziny otwarcia:

Wtorek – piątek: 10:00 – 19:00
Sobota, niedziela i święta: 11:00 – 20:00
Zamknięte w poniedziałki, 25. i 26. grudnia, 1. i 6. stycznia, 1. maja i 24, czerwca.

Adres:

Plaça de les Glòries Catalanes 37, 08018 Barcelona, Hiszpania

Jeżeli potrzebujesz pomocy w znalezieniu zakwaterowania w Barcelonie, odwiedź naszą stronę, a chętnie pomożemy ci coś znaleźć!

 

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

kultura-pl muzea-kultura-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top