Home / Inne informacje / Mieszkania i domy do sesji zdjęciowych i filmowania
Rent a flat in Barcelona (2)

Mieszkania i domy do sesji zdjęciowych i filmowania

film_strip
Barcelona Home oferuje wszystkie rodzaje apartamentów na filmowanie i sesje zdjęciowe w Barcelonie. Mieszkania z nowoczesnym wystrojem, umeblowane i nieumeblowane apartamenty, budynki, baseny, tarasy, itp.. Dla wszystkich rodzajów nagrań produkcji kinowej, reklamy i telewizji.

Lokalizacje zapewniają komfort  nagrywania. Idealny dla każdego rodzaju produkcji, reklamy, wydarzeń, filmu, telewizji i sesji zdjęciowej.

Wynajem miejsca idealnego dla wszystkich rodzajów produkcji

Oferujemy szeroki wybór przestronnych i pełnych naturalnego światła apartamentów. Wysokie sufity, różne rodzaje umeblowania, od zabytkowych po designerskie meble, również apartamenty nieumeblowane. Oferujemy również tarasy i ogrody w różnych częściach Barcelony. W różnych stylach, aby dopasować się do potrzeb.

medium_5477252332

Pokoje dla imprez firmowych i uroczystości

Oferujemy apartamenty i mieszkania na imprezy firmowe i uroczystości, takich jak wesela, chrzciny, dni otwarte domów, lunche promocyjne, pokazy mody, ślubne, sesje zdjęciowe, nagrania filmowe, spotkania i wszelkiego rodzaju imprezy, czy to w celach biznesowych lub osobistych. Możesz zarezerwować przez godzinę, weekend lub na dłużej. Wszystkie domy są prywatne i bardzo wygodne. Możesz poprosić o pełne mieszkanie lub konkretne pomieszczenie. W celu otrzymania naszego katalogu z dostępnymi opcjami lub jeśli szukasz czegoś konkretnego skontaktuj się z nami.

Chcesz wynająć swoje mieszkanie, aby było wykorzystywane do produkcji filmowych lub na sesje zdjęciowe?

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania, domu lub inną nieruchomość w której można zorganizować wydarzenie lub imprezę, zarówno w Katalonii jak i na Balearach i chcesz ją wynajmować, skontaktuj się z nami przez Barcelona-Home.

Szukasz porad i pomocy w wynajmowaniu swojego mieszkania lub chcesz, aby ktoś zarządzał tym za Ciebie? Barcelona-Home może znacznie przyczynić się do zarządzania wynajmem nieruchomości. Przez ponad 20 lat odnosimy sukcesy w branży wynajmu domów. Sukces naszej firmy i lojalność naszych klientów dało szanse na rozszerzenie działalności na rynku i staliśmy się jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm świadczących tego typu usługi. Wśród wszystkich oferowanych przez nas usług są również: doradztwo w kwestiach dotyczących pozwoleń i licencji, problemy prawne, doradztwo w sprawach finansowych.

Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości, nie wahaj się z nami skontaktować! Nie czekaj dłużej, pozwól nam pomóc wynająć Twoje mieszkanie już dziś!

 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

other-information-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top