Home / Inne informacje / Mieszkania i domy do sesji zdjęciowych i filmowania
Rent a flat in Barcelona (2)

Mieszkania i domy do sesji zdjęciowych i filmowania

film_strip
Barcelona Home oferuje wszystkie rodzaje apartamentów na filmowanie i sesje zdjęciowe w Barcelonie. Mieszkania z nowoczesnym wystrojem, umeblowane i nieumeblowane apartamenty, budynki, baseny, tarasy, itp.. Dla wszystkich rodzajów nagrań produkcji kinowej, reklamy i telewizji.

Lokalizacje zapewniają komfort  nagrywania. Idealny dla każdego rodzaju produkcji, reklamy, wydarzeń, filmu, telewizji i sesji zdjęciowej.

Wynajem miejsca idealnego dla wszystkich rodzajów produkcji

Oferujemy szeroki wybór przestronnych i pełnych naturalnego światła apartamentów. Wysokie sufity, różne rodzaje umeblowania, od zabytkowych po designerskie meble, również apartamenty nieumeblowane. Oferujemy również tarasy i ogrody w różnych częściach Barcelony. W różnych stylach, aby dopasować się do potrzeb.

medium_5477252332

Pokoje dla imprez firmowych i uroczystości

Oferujemy apartamenty i mieszkania na imprezy firmowe i uroczystości, takich jak wesela, chrzciny, dni otwarte domów, lunche promocyjne, pokazy mody, ślubne, sesje zdjęciowe, nagrania filmowe, spotkania i wszelkiego rodzaju imprezy, czy to w celach biznesowych lub osobistych. Możesz zarezerwować przez godzinę, weekend lub na dłużej. Wszystkie domy są prywatne i bardzo wygodne. Możesz poprosić o pełne mieszkanie lub konkretne pomieszczenie. W celu otrzymania naszego katalogu z dostępnymi opcjami lub jeśli szukasz czegoś konkretnego skontaktuj się z nami.

Chcesz wynająć swoje mieszkanie, aby było wykorzystywane do produkcji filmowych lub na sesje zdjęciowe?

Jeśli jesteś właścicielem mieszkania, domu lub inną nieruchomość w której można zorganizować wydarzenie lub imprezę, zarówno w Katalonii jak i na Balearach i chcesz ją wynajmować, skontaktuj się z nami przez Barcelona-Home.

Szukasz porad i pomocy w wynajmowaniu swojego mieszkania lub chcesz, aby ktoś zarządzał tym za Ciebie? Barcelona-Home może znacznie przyczynić się do zarządzania wynajmem nieruchomości. Przez ponad 20 lat odnosimy sukcesy w branży wynajmu domów. Sukces naszej firmy i lojalność naszych klientów dało szanse na rozszerzenie działalności na rynku i staliśmy się jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm świadczących tego typu usługi. Wśród wszystkich oferowanych przez nas usług są również: doradztwo w kwestiach dotyczących pozwoleń i licencji, problemy prawne, doradztwo w sprawach finansowych.

Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości, nie wahaj się z nami skontaktować! Nie czekaj dłużej, pozwól nam pomóc wynająć Twoje mieszkanie już dziś!

 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

other-information-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top