Home / Hyde Club – dyskoteka w centrum Barcelony
Hyde Club

Hyde Club – dyskoteka w centrum Barcelony

Jeżeli jesteś studentem i masz ochotę na imprezę, ale nie wiesz gdzie się wybrać, Hyde Club w dzielnicy L’Eixample, w pobliżu Passeig de Gracia jest idealnym miejscem, by uwolnić swoją energię. Mile widziani są nie tylko studenci, ale wszyscy, którzy chcą spędzić wyrafinowany wieczór w przyjemnej atmosferze.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Znajdź swój nocleg już teraz!

W tym klubie znajdziemy wyjątkowe dekoracje w nowojorskim stylu. Przestrzeń nie jest zbyt duża, jednak jest idealna sztuki i mody. Nie znajdziemy tu też wielu miejsc siedzących, więc parkiet jest cały nasz! Najlepiej poczują się tu miłośnicy house’u i soulu. Przez cały tydzień odbywają się tu różne imprezy, wydarzenia firmowe i pokazy, więc warto sprawdzić na stronie, co danego dnia dzieje się w klubie.

Popołudniami w Hyde Club możemy zaznać prawdziwego życia biznesmenów. Znajdziemy tu bibliotekę, międzynarodową prasę, strefę Wifi, kawę, ciasto, koktajle, wino, cava i jedzenie. Stwarza to prawdziwie amerykańską atmosferę, idealną do odpoczynku po pracy, a następnie do odprężenia się na parkiecie przy najlepszych DJ-skich dźwiękach, Klub otwiera swoje drzwi w każdy weekend i odbywają się tu imprezy przepełnione pozytywnymi wibracjami.

DARMOWA LISTA GOŚCI HYDE CLUB

REZERWACJA STOLIKÓW VIP HYDE CLUB

Przyjdź do Hyde Club, a twój pobyt w Barcelonie będzie niezapomniany!

Informacje

Adres: Passatge de Domingo 3, 08007, Barcelona.
Ceny: Free after signing to Barcelona Home guestlist.
Harmonogram: Tuesday-Wednesday: 7 p.m. – 3 a.m. Thursday: 8:30 p.m. – 3:30 a.m. Friday – Saturday: 11:00 p.m. – 6:00 a.m.

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI HYDE CLUB

REZERWACJA STOLIKÓW VIP HYDE CLUB

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

Noclegi Barcelona


Scroll To Top