Home / Wszystko o Barcelonie / Hotele w Barcelonie
Holiday Apartments in Barcelona (2)

Hotele w Barcelonie

Wynajęcie pokoju hotelowego wydaje się być najbardziej oczywistym wyborem na letnie zakwaterowanie, pogląd ten wynika z faktu, iż większość podróżujących nie jest świadoma, że tańszą, łatwiejszą i wygodniejszą opcją jest wynajęcie wakacyjnego apartamentu w Barcelonie. 

Co przeraża większość osób szukających opcji zakwaterowania w mieszkaniu, to błędne przeświadczenie, że minimalny pobyt jest zbyt długi, na pewno dłuższy niż potrzebują. Minimalny okres pobytu w apartamentach to zazwyczaj dwa dni.

Oczywiście istnieją różnice pomiędzy wynajęciem pokoju hotelowego, a mieszkania. Poniżej prezentujemy listę niektórych różnic:

W pokoju hotelowym nie posiadasz dużo przestrzeni, jest to jedynie sypialnia i łazienka. Jeśli wynajmujesz cały apartament będziesz cieszyć się dużą ilością przestrzeni, ponieważ apartamenty składają się z salonu, sypialni, łazienki, czy kilku sypialni i łazienek. Ponadto, w większości z nich znajdują się tarasy, balkony lub patio. Nawet jeśli wybierzesz jeden z naszych mniejszych apartamentów wciąż cieszyć się będziesz większą przestrzenią niż w pokoju hotelowym.

Hotel zapewnia listę usług (w zależności od hotelu!), których nie otrzymasz mieszkając w apartamencie. Wspomniane usługi to serwis sprzątający, pralnia, transfer, itp. Co więcej wiele hoteli pobiera podwyższone opłaty w zamian za co oferuje codzienny bufet śniadaniowy dla gości. W apartamencie nie otrzymasz tych usług automatycznie, jednakże są one możliwe do zorganizowania. Nasz dział obsługi klienta (znajdziesz go tutaj z przyjemnością pomoże w zorganizowaniu wszystkiego czego potrzebujesz, z pewnością za niższą kwotę niż opłaty pobierane przez hotele. Nie daj się zwieść “serwisowi wliczonemu w cenę”. Zorganizowanie bufetu w apartamencie może okazać się dość trudne, jednak w Barcelonie znajdują się setki barów i kawiarni, w których możesz zjeść pyszne śniadanie za jedynie część tej kwoty, którą zapłacisz za hotelowy bufet. Oczywiście hotele świadczą usługi różnej jakości w zależności od ceny, to samo dotyczy apartamentów. Jednak jeśli porównasz wersję zamieszkania w apartamencie z pokojem w hotelu, okaże się, iż wynajęcie mieszkania jest znacznie korzystniejszą opcją, zwłaszcza jeśli zatrzymujesz się w mieście na dłużej. Wszystkie hotele pobierają taką samą opłatę za każdą zarezerwowaną noc, nie ważne na jak długo zostajesz (w weekendy i święta ceny są wyższe), apartamenty zazwyczaj oferują niższe opłaty jeśli zatrzymasz się na dłużej niż tydzień lub miesiąc.

W hotelu brakuje prywatności, z wyjątkiem zacisza własnego pokoju. Jeżeli chcesz zjeść, skorzystać z hotelowego basenu, czy z innych udogodnień, otoczą Cię inni, głośni goście. Nie ważne czy jesz swój posiłek w hotelu, czy w restauracji na mieście, wszędzie będziesz mieć wokół siebie tłumy ludzi. Jeśli zatrzymujesz się w małych hotelu, możesz być ograniczony ciszą nocną, albo dzwonić dzwonkiem jeśli wrócisz do hotelu zbyt późno. We własnym apartamencie możesz robić to na co masz ochotę.

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top