Home / Wszystko o Barcelonie / Hotele w Barcelonie
Holiday Apartments in Barcelona (2)

Hotele w Barcelonie

Wynajęcie pokoju hotelowego wydaje się być najbardziej oczywistym wyborem na letnie zakwaterowanie, pogląd ten wynika z faktu, iż większość podróżujących nie jest świadoma, że tańszą, łatwiejszą i wygodniejszą opcją jest wynajęcie wakacyjnego apartamentu w Barcelonie. 

Co przeraża większość osób szukających opcji zakwaterowania w mieszkaniu, to błędne przeświadczenie, że minimalny pobyt jest zbyt długi, na pewno dłuższy niż potrzebują. Minimalny okres pobytu w apartamentach to zazwyczaj dwa dni.

Oczywiście istnieją różnice pomiędzy wynajęciem pokoju hotelowego, a mieszkania. Poniżej prezentujemy listę niektórych różnic:

W pokoju hotelowym nie posiadasz dużo przestrzeni, jest to jedynie sypialnia i łazienka. Jeśli wynajmujesz cały apartament będziesz cieszyć się dużą ilością przestrzeni, ponieważ apartamenty składają się z salonu, sypialni, łazienki, czy kilku sypialni i łazienek. Ponadto, w większości z nich znajdują się tarasy, balkony lub patio. Nawet jeśli wybierzesz jeden z naszych mniejszych apartamentów wciąż cieszyć się będziesz większą przestrzenią niż w pokoju hotelowym.

Hotel zapewnia listę usług (w zależności od hotelu!), których nie otrzymasz mieszkając w apartamencie. Wspomniane usługi to serwis sprzątający, pralnia, transfer, itp. Co więcej wiele hoteli pobiera podwyższone opłaty w zamian za co oferuje codzienny bufet śniadaniowy dla gości. W apartamencie nie otrzymasz tych usług automatycznie, jednakże są one możliwe do zorganizowania. Nasz dział obsługi klienta (znajdziesz go tutaj z przyjemnością pomoże w zorganizowaniu wszystkiego czego potrzebujesz, z pewnością za niższą kwotę niż opłaty pobierane przez hotele. Nie daj się zwieść “serwisowi wliczonemu w cenę”. Zorganizowanie bufetu w apartamencie może okazać się dość trudne, jednak w Barcelonie znajdują się setki barów i kawiarni, w których możesz zjeść pyszne śniadanie za jedynie część tej kwoty, którą zapłacisz za hotelowy bufet. Oczywiście hotele świadczą usługi różnej jakości w zależności od ceny, to samo dotyczy apartamentów. Jednak jeśli porównasz wersję zamieszkania w apartamencie z pokojem w hotelu, okaże się, iż wynajęcie mieszkania jest znacznie korzystniejszą opcją, zwłaszcza jeśli zatrzymujesz się w mieście na dłużej. Wszystkie hotele pobierają taką samą opłatę za każdą zarezerwowaną noc, nie ważne na jak długo zostajesz (w weekendy i święta ceny są wyższe), apartamenty zazwyczaj oferują niższe opłaty jeśli zatrzymasz się na dłużej niż tydzień lub miesiąc.

W hotelu brakuje prywatności, z wyjątkiem zacisza własnego pokoju. Jeżeli chcesz zjeść, skorzystać z hotelowego basenu, czy z innych udogodnień, otoczą Cię inni, głośni goście. Nie ważne czy jesz swój posiłek w hotelu, czy w restauracji na mieście, wszędzie będziesz mieć wokół siebie tłumy ludzi. Jeśli zatrzymujesz się w małych hotelu, możesz być ograniczony ciszą nocną, albo dzwonić dzwonkiem jeśli wrócisz do hotelu zbyt późno. We własnym apartamencie możesz robić to na co masz ochotę.

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top