fact

FACT

“We don’t follow trends, we believe in good music and good artists” – “Nie podążamy za trendami, wierzymy w dobrą muzykę i dobrych artystów”. To jest motto Grupy FACT w Barcelonie. Jakość wszystkich wydarzeń jest tutaj najważniejsza, tak jak i muzyka elektroniczna. FACT żyje nocą i oferuje najlepsze usługi. Organizują wydarzenia na poziomie międzynarodowym, ale pozostają wierni Barcelonie. Jeśli zdecydujesz się spędzic z nimi noc, czeka cię niesamowite przeżycie.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Sami siebie nazywają “human group” (ludzką grupą) i starają się za każdym razem zaskakiwać swoich gości. Grupa powstała w roku 2010 w Barcelonie i obecnie są znani na arenie międzynarodowej. Byli już na Ibizie, w Londynie, Rio, Miami, Sydney, Paryżu, czy Nowym Jorku i każdy ich projekt jest robiony na ogromną skalę. W Barceelonie organizują wydarzenia między innymi w Pacha, czy w L’Atlantida.

Party

DARMOWA LISTA GOŚCI FACT>  

REZERWACJA STOLIKÓW VIP FACT>

FACT pracuje nad nowymi, innowacyjnymi projektami. Współpracują z zagranicznymi artystami, takimi jak Andre Buljat, Dj Herr, Hitch, Javi Sampol i Rick Maia.

Śledź ich kalendarz tutaj.
Zarezerwuj DJa tutaj

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór? ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI FACT>  

REZERWACJE STOLIKÓW VIP FACT>

Apartamenty w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

clubs-pl muzyka-i-wydarzenia wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top