fact

FACT

“We don’t follow trends, we believe in good music and good artists” – “Nie podążamy za trendami, wierzymy w dobrą muzykę i dobrych artystów”. To jest motto Grupy FACT w Barcelonie. Jakość wszystkich wydarzeń jest tutaj najważniejsza, tak jak i muzyka elektroniczna. FACT żyje nocą i oferuje najlepsze usługi. Organizują wydarzenia na poziomie międzynarodowym, ale pozostają wierni Barcelonie. Jeśli zdecydujesz się spędzic z nimi noc, czeka cię niesamowite przeżycie.

Captura de pantalla 2015-08-20 a las 23.26.33free_guest_list_clubs_BCN2

Sami siebie nazywają “human group” (ludzką grupą) i starają się za każdym razem zaskakiwać swoich gości. Grupa powstała w roku 2010 w Barcelonie i obecnie są znani na arenie międzynarodowej. Byli już na Ibizie, w Londynie, Rio, Miami, Sydney, Paryżu, czy Nowym Jorku i każdy ich projekt jest robiony na ogromną skalę. W Barceelonie organizują wydarzenia między innymi w Pacha, czy w L’Atlantida.

Party

DARMOWA LISTA GOŚCI FACT>  

REZERWACJA STOLIKÓW VIP FACT>

FACT pracuje nad nowymi, innowacyjnymi projektami. Współpracują z zagranicznymi artystami, takimi jak Andre Buljat, Dj Herr, Hitch, Javi Sampol i Rick Maia.

Śledź ich kalendarz tutaj.
Zarezerwuj DJa tutaj

LISTA GOŚCI BARCELONA-HOME   Zaznaczamy, że klub może odmówić wstępu, jeśli nie zastosujesz się do któregoś z wymogów, na przykład tego dotyczącego ubioru.

✔ Ubiór? ♀ PANIE: Coś obcisłego i seksownego ♂ PANOWIE: Koszula i eleganckie buty (Żadnych t-shirtów i butów sportowych!)

*Prosimy o przybycie 30 minut przed zamknięciem listy, by zapewnić sobie darmowe wejście.

DARMOWA LISTA GOŚCI FACT>  

REZERWACJE STOLIKÓW VIP FACT>

Apartamenty w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

clubs-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top