Home / Wszystko o Barcelonie / Gdzie się zatrzymać / Długoterminowe apartamenty w Barcelonie
Student Housing in Barcelona (3)

Długoterminowe apartamenty w Barcelonie

Przeprowadzasz się do Barcelony na dłuższy okres czasu i potrzebujesz mieszkania?

Nie szukaj dalej! W BarcelonaHome mamy nie tylko ofertę wynajmów wakacyjnych i miesięcznych, ale również możesz wynająć apartamenty na rok lub lata, idealne jeśli przenosimy się do Barcelony z powodu nowej pracy, przenosząc się z partnerem, itp. W celu znalezienia naszego rocznego apartamentu sprawdź naszą stronę wynajem roczny.

 

 

Nasze krótkoterminowe apartamenty są tylko krótkoterminowe

Apartamenty, które wynajmujemy na kontrakty długoterminowe nie są takie same jak te do wynajęcia na krótkie terminy. Większość naszych apartamentów długoterminowych są nieumeblowane lub tylko częściowo umeblowane, abyś mógł je urządzić w swoim własnym stylu. Oznacza to, że apartamenty mają nie wyposażoną kuchnię, nie mają ręczników, pościeli itp, co znajdziesz w ofercie wynajmu krótko i średnioterminowej.

Przyjdź do Barcelona-Home

 

Nie można zarezerwować naszych długoterminowych apartamentów przez internet. Musisz być w Barcelonie i porozumieć się z  naszym biurem. Ponadto, potrzebujemy “dowód pobytu” w formie umowy o pracę, umowy uniwersyteckiej lub podobnych, zanim będziemy mogli podpisać umowę.

 

Długość pobytu i opłata depozytowa

Minimalny pobyt w naszych długoterminowych mieszkaniach, to jeden rok, a maksymalny pięć lat. Większość właścicieli dla bezpieczeństwa wymaga nieco wysokiej kaucji, zanim nowy najemca przejmie ich mieszkanie. Depozyt ten jest zwykle równowarty 2-4 miesiącom czynszu i w całości podlega zwrotowi przy końcu pobytu.

 

Kliknij tutaj, aby znaleźć nasze długoterminowe apartamenty

 

Are you looking for a great accommodation in Barcelona? Look no further, we have what’s right for you!

screen map apartments 4 stars

button1 button2-1

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

where-to-stay-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top