Home / Wszystko o Barcelonie / Miasto / Darmowe WIFI w Barcelonie
wifi_barcelona

Darmowe WIFI w Barcelonie

Free wifi in Barcelona Kilka lat temu rada miasta w Barcelonie postanowiła zapewnić darmowy dostęp do WIFI na terenie całego miasta. Projekt zrealizowano w 2009 roku, kiedy zainstalowano 170 punktów dostępu do WIFI. Dziś jest 418 takich punktów dostępu co czyni Barcelonę, miastem z najlepiej rozwiniętą publiczną i darmową siecią WIFI w całej Europie.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Punkty darmowego WIFI w Barcelonie można znaleźć w miejscach użyteczności publicznej, bibliotekach, centrach sportowych, niektórych sklepach i centrach handlowych, na plaży i w parkach. Punkty dostępu WIFI są oznaczone błękitnymi tablicami, podobnymi do tych które sygnalizują wejścia do metra, z napisem W zamiast M. Kompletną listę z punktami dostępu WIFI  znajdziesz na oficjalnej stronie Barcelony.

Free wifi in BarcelonaUsługa jest darmowa, jednakże szybkość transmisji danych jest limitowana, ograniczone są video konferencje, strony z przemocą, rasistowskie, dla dorosłych i o podobnej treści. Liczą się również godziny dostępu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00-1.00.

Jednym z założeń projektu jest wzrost dostępności internetu dla mieszkańców, a dzięki temu możliwość przekazywania informacji poprzez kanały informacyjne online.

Jeśli szukasz zakwaterowania podczas pobytu w Barcelonie, odwiedź stronę Barcelona-Home, gdzie znajdziesz apartament dla siebie.

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

miasto wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top