Home / Wszystko o Barcelonie / Darmowe WIFI w Barcelonie
wifi_barcelona

Darmowe WIFI w Barcelonie

Free wifi in Barcelona Kilka lat temu rada miasta w Barcelonie postanowiła zapewnić darmowy dostęp do WIFI na terenie całego miasta. Projekt zrealizowano w 2009 roku, kiedy zainstalowano 170 punktów dostępu do WIFI. Dziś jest 418 takich punktów dostępu co czyni Barcelonę, miastem z najlepiej rozwiniętą publiczną i darmową siecią WIFI w całej Europie.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Punkty darmowego WIFI w Barcelonie można znaleźć w miejscach użyteczności publicznej, bibliotekach, centrach sportowych, niektórych sklepach i centrach handlowych, na plaży i w parkach. Punkty dostępu WIFI są oznaczone błękitnymi tablicami, podobnymi do tych które sygnalizują wejścia do metra, z napisem W zamiast M. Kompletną listę z punktami dostępu WIFI  znajdziesz na oficjalnej stronie Barcelony.

Free wifi in BarcelonaUsługa jest darmowa, jednakże szybkość transmisji danych jest limitowana, ograniczone są video konferencje, strony z przemocą, rasistowskie, dla dorosłych i o podobnej treści. Liczą się również godziny dostępu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8.00-1.00.

Jednym z założeń projektu jest wzrost dostępności internetu dla mieszkańców, a dzięki temu możliwość przekazywania informacji poprzez kanały informacyjne online.

Jeśli szukasz zakwaterowania podczas pobytu w Barcelonie, odwiedź stronę Barcelona-Home, gdzie znajdziesz apartament dla siebie.

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

wszystko-o-barcelonie

Noclegi Barcelona


Scroll To Top