Home / Wolny czas / Shopping i targi / Centrum Handlowe Pedralbes
the pedralbes shopping center f

Centrum Handlowe Pedralbes

O galerii:

Centrum Handlowe Pedralbes znane jest jako modne miejsce na mapie Barcelony. Galeria Pedralbes zawdzięcza swoją reputację programowi telewizyjnemu ‘Pedralbes centre’, rozpoznawalna jest ponadto z lodowiska do jazdy na łyżwach przypominającego Rock Feller Centre, otwartego w 1999, galeria jest również świetnie promowana przez Diagonal shopping centre w Barcelonie.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Początkowo nazwane Boulevard Rosa of Les Corts centrum handlowe na Passeig de Gracia, zapewnia możliwość zrobienia zakupów w 70 modnych i ekskluzywnych butikach, zarówno lokalnych jak i międzynarodowych marek modowych. Kilka miesięcy po otwarciu centrum w 1989 roku, nadano mu nową nazwę Pedralbes Centre. Budynek w kształcie sześcianu oferuje odświeżającą odmianę od przewidywalności i monotonii komercyjnych marek znajdujących się w większości centrów handlowych.

Od czasu otwarcia, galeria wspiera wiele pokazów mody oraz wybiegów, zwłaszcza katalońskich projektantów, również studentów lokalnych szkół designu. Gości również wiele interesujących wydarzeń, takich jak wystawy sztuki, pokazy mody, a nawet zainspirowała do nakręcenia serialu telewizyjnego o tej samej nazwie. Lodowisko, które znajduje się w samym środku centrum, powstało na wzór znajdującego się w Nowym Jorku Rockefeller Centre.

Centrum oferuje luksusowe zakupy w eleganckim, designerskim budynku, ponadto wiele ekscytujących wydarzeń, aby zakupy stały się jeszcze przyjemniejsze. Wynajmij apartament w Barcelonie i ciesz się ze wszystkich dostępnych w mieście atrakcji.

 

 

W galerii znajduje się wiele modnych i ekskluzywnych sklepów, znanych marek i projektantów, między innymi Zara, Mussol, Simorra, Clarks, Verde, Sune bye Suneos Negros, Timberland Store, Tomates Fritos i wiele innych. Ponadto wiele znanych restauracji, takich jak Sacha , Mussol, Bubo, czy Plaisrs Du Vin.

W galerii znaleźć można również wiele innych sklepów różnorodnych kategorii, takich jak sklepy z akcesoriami, sklepy obuwnicze, na przykład Clarks, Lindsey, sklpey z biżuterią – Dyrberg/Kern, sklepy z zabawkami i upominkami: Be , Flow, Items D’Ho, co więcej sklepy dla dzieci, moda męska i damska, akcesoria domowe i wiele innych.

Galeria to 4 piętra, rozkład pięter i sklepów można zobaczyć klikając tutaj. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji warto odwiedzić oficjalną stronę internetową Galerii Pedralbes.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Sobota 10.00 – 21.00 (niedziela- zamknięte)

Jak dotrzeć do Centrum Handlowego Pedralbes:

Adres: Avenguida Diagonal 609, w Les Corts.
Metro: L3 Maria Cristina
Tramwaj: T1, T2, T3 przystanek Maria Cristina
Autobus: 7, 33, 34, 63, 67, 78, N12

 


Powiększ mapę

 

 

Noclegi Barcelona

Zobacz wszystko

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

shopping-i-targi wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top