Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Centrum handlowe La Maquinista
La Maquinista

Centrum handlowe La Maquinista

Otwarte w 2000 roku, La Maquinista jest największym centrum handlowym w Katalonii. Centrum handlowe La Maquinista jest ogromnym parkiem handlowym, mieszczącym ponad 200 sklepów na 3 piętrach. Znajdziemy tam zróżnicowaną gamę sklepów – od butików ekskluzywnych projektantów, przez znane sieciówki, sklepy elektroniczne, restauracje i kino z 13 salami.

 

 

Ten raj dla zakupoholików oferuje wiele innowacyjnych i wyjątkowych usług, takich jak punkty ładowania telefonów czy wypożyczalnię parasolów. Żeby naładować telefon, udaj się na parter do miejsca odpoczynku na przeciwko H&M. Natomiast, gdy złapie Cię deszcz, parasolkę wypożyczysz w punkcie obsługi klienta, po zostawieniu depozytu w wysokości 20 €. To idealne miejsce dla osób poszukujących miejsca na zakupy w Barcelonie, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – sobota: 10:00 – 22:00

Restauracje i strefa odpoczynku: 

Poniedziałek – czwartek, niedziela: 10:00 – 1:00

Piątek i czwartek: 10:00 – 3:00

Jak dojechać:

Adres: Paseo Potosí 2 08030 Barcelona, Hiszpania

Metro: L1 (Sant Andreu and Torras i Bages), L10, L11 (Bon Pastor)

Autobus: 11, 40, 42, 60, 73, B19, B20, N8, N9, H8

Samochód: w La Maquinista znajdziemy ponad 5 500 miejsc parkingowych na dwupoziomowym podziemnym parkingu i na zewnątrz. Dostępne są również dwie stacje ładowania samochodów elektrycznych.

 Strona internetowa


Powiększ mapę

 

Jeśli szukasz idealnego mieszkania na czas pobytu w Barcelonie, by odpocząć po ciężkim dniu spędzonym na zakupach, koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.

 

 

 

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top