Home / Panorama firm w Barcelonie / Zajęcia / Centrum Handlowe Glories
Glories opend space shopping centre feature

Centrum Handlowe Glories

Centrum Handlowe Glories to galeria o otwartej przestrzeni, otwarta w 1995 roku, zlokalizowana w strefie [email protected], w pobliżu skrzyżowania Gran Via i Avinguida Diagonal. Obszar ten przechodzi gruntowną rewitalizację. Poprzemysłowy teren dzielnicy Poblenou przekształcany jest w dzielnicę technologiczną i innowacyjną. Nazwą [email protected] zastąpiono 22a, która to służyła do oznaczenia obszarów zakwalifikowanych jako przemysłowe. W pobliżu znajduje się też Torre Agbar, które zdecydowanie trzeba zobaczyć będąc w tej dzielnicy.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Jest to jedno z pierwszych centrów handlowych zaprojektowanych na otwartej przestrzeni i włączających przestrzeń w swój układ. Samo centrum posiada ponad 160 sklepów zlokalizowanych na 3 piętrach, hipermarket Carrefour, kino i wiele restauracji. To świetne miejsce na zakupy, pozwalające odetchnąć od standardowych, zatłoczonych i klaustrofobicznych centrów handlowych.

Centrum handlowe stawia na różne kategorie, takie jak moda damska i męska, najlepsze restauracje, również międzynarodowe, elektronikę, agencje turystyczne. W galerii Glories znajdują się najbardziej znane marki.

Są tu takie sklepy modowe jak , Zara, Mango, H&M, Bershka, and Springfield, Pull and Bear, C&A i wiele innych. Natomiast na restauracje i kawiarnie składają się takie marki jak Starbucks Coffee, McDonald’s, Burger King, Pans & Company, Golden Park, Lizarran, Nostrum i więcej. Ponadto są tu też inne sklepy, między innymi the body shop, foot locker i fashion kids oraz inne punkty usługowe, na przykład apteki, sklepy optyczne.

Jeśli wynajmujesz pokój w pobliżu i masz ochotę na zakupy odwiedź Centrum Handlowe Glories.

Jeśli natomiast szukasz informacji o samym  Glories, sprawdź nasze przydatne strony internetowe i dowiedz się tego czego potrzebujesz. Istnieje mapa do której masz dostęp z oficjalnej strony internetowej.

Jak tu dotrzeć:

Metro: L1 Glòries.

Autobus: Linie 7, 56, 60, 92, 192, B21.

Tramwaj: Linie T5 (Trambesos) przystanek Can Jaumandreu lub La Farinera Linia T4 (Trambesos) przystanek Ca l’Aranyó.

Samochód: Parking bezpłatny do 2 godzin, wjazd dostępny od strony Calle Granada i Calle Llacuna.

Jest tu 166 sklepów na 3 różnych poziomach i parking podziemny na 3000 pojazdów.

Godziny otwarcia:

Sklepy: 10:00-22:00

Strefa rozrywki i restauracje: 10:00-1:00

 


Powiększ mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

activities-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top