Home / Wolny czas / Shopping i targi / Centrum Handlowe Glories
Glories opend space shopping centre feature

Centrum Handlowe Glories

Centrum Handlowe Glories to galeria o otwartej przestrzeni, otwarta w 1995 roku, zlokalizowana w strefie [email protected], w pobliżu skrzyżowania Gran Via i Avinguida Diagonal. Obszar ten przechodzi gruntowną rewitalizację. Poprzemysłowy teren dzielnicy Poblenou przekształcany jest w dzielnicę technologiczną i innowacyjną. Nazwą [email protected] zastąpiono 22a, która to służyła do oznaczenia obszarów zakwalifikowanych jako przemysłowe. W pobliżu znajduje się też Torre Agbar, które zdecydowanie trzeba zobaczyć będąc w tej dzielnicy.

Znajdź zakwaterowanie teraz!

Jest to jedno z pierwszych centrów handlowych zaprojektowanych na otwartej przestrzeni i włączających przestrzeń w swój układ. Samo centrum posiada ponad 160 sklepów zlokalizowanych na 3 piętrach, hipermarket Carrefour, kino i wiele restauracji. To świetne miejsce na zakupy, pozwalające odetchnąć od standardowych, zatłoczonych i klaustrofobicznych centrów handlowych.

Centrum handlowe stawia na różne kategorie, takie jak moda damska i męska, najlepsze restauracje, również międzynarodowe, elektronikę, agencje turystyczne. W galerii Glories znajdują się najbardziej znane marki.

Są tu takie sklepy modowe jak , Zara, Mango, H&M, Bershka, and Springfield, Pull and Bear, C&A i wiele innych. Natomiast na restauracje i kawiarnie składają się takie marki jak Starbucks Coffee, McDonald’s, Burger King, Pans & Company, Golden Park, Lizarran, Nostrum i więcej. Ponadto są tu też inne sklepy, między innymi the body shop, foot locker i fashion kids oraz inne punkty usługowe, na przykład apteki, sklepy optyczne.

Jeśli wynajmujesz pokój w pobliżu i masz ochotę na zakupy odwiedź Centrum Handlowe Glories.

Jeśli natomiast szukasz informacji o samym  Glories, sprawdź nasze przydatne strony internetowe i dowiedz się tego czego potrzebujesz. Istnieje mapa do której masz dostęp z oficjalnej strony internetowej.

Jak tu dotrzeć:

Metro: L1 Glòries.

Autobus: Linie 7, 56, 60, 92, 192, B21.

Tramwaj: Linie T5 (Trambesos) przystanek Can Jaumandreu lub La Farinera Linia T4 (Trambesos) przystanek Ca l’Aranyó.

Samochód: Parking bezpłatny do 2 godzin, wjazd dostępny od strony Calle Granada i Calle Llacuna.

Jest tu 166 sklepów na 3 różnych poziomach i parking podziemny na 3000 pojazdów.

Godziny otwarcia:

Sklepy: 10:00-22:00

Strefa rozrywki i restauracje: 10:00-1:00

 


Powiększ mapę

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

shopping-i-targi wolny-czas-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top