Home / Co nowego / AC/DC w Barcelonie – “Rock or Bust”
AC/DC Home | Rock or Bust Barcelona

AC/DC w Barcelonie – “Rock or Bust”

W tym roku, 29. maja Barcelonę odwiedzi jeden z najpopularniejszych hardrockowych zespołów na świecie – AC/DC! Koncert odbędzie się na Estadi Olímpic Lluís Companys. Tego dnia o godzinie 20:45 legendarny australijski zespół rozgrzeje hiszpańską publikę do czerwoności!

100214_rockorbust

Nowe oblicze AC/DC

Na początku grudnia 2014 roku AC/DC wydało nowy album zatytułowany “Rock or Bust“. Single z tego wydawnictwa w pierwszym tygodniu dotarły do szczytu list przebojów. Ten znakomity krążek osiągnął status bestsellera w wielu krajach, a w Niemczech został najszybciej sprzedającym się albumem w ostatniej dekadzie, co jest niebywałym osiągnięciem dla zespołu hardrockowego.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Na albumie “Rock or Bust”, AC / DC pokazuje nam swój dorobek z 41 lat  obecności na scenie. Krytycy prestiżowego magazynu “Rolling Stone” jednogłośnie przyznali, że członkowie AC/DC nadal są niekwestionowanymi mistrzami hard rocka.

Barcelona wita AC/DC

Po sukcesie nowego albumu, zespół potwierdził, że ich trasa nie ominie Hiszpanii i dadzą tu dwa koncerty: jeden w Madrycie (31. maja) i jeden właśnie w Barcelonie. 29. maja AC/DC wystąpi w Barcelonie na Estadi Olimpic Lluis Companys i udowodni, że mimo upływających lat, wciąż są jednym z najbardziej energetycznych zespołów na świecie.

Popularność wydarzenia przerosła oczekiwania organizatorów: w ciągu paru tygodni bilety na koncert w Barcelonie zostały wyprzedane!

Nie przegap żadnego koncertu AC/DC i śledź ich trasę na oficjalnej stronie.

Zdjęcie: AC/DC im Stade de Suisse, Bern

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: xavi

xavi

Hello there! I love to travel, and Barcelona is a great city to live, thats why I decided to write about it and share my experiences!

co-nowego kultura-pl muzyka-i-wydarzenia

Noclegi Barcelona


Scroll To Top