Home / Kultura / AC/DC Koncert w Barcelonie – “Rock or Bust”
AC/DC Home | Rock or Bust Barcelona

AC/DC Koncert w Barcelonie – “Rock or Bust”

W tym roku, 29. maja Barcelonę odwiedzi jeden z najpopularniejszych hardrockowych zespołów na świecie – AC/DC! Koncert odbędzie się na Estadi Olímpic Lluís Companys. Tego dnia o godzinie 20:45 legendarny australijski zespół rozgrzeje hiszpańską publikę do czerwoności!

100214_rockorbust

Nowe oblicze AC/DC

Na początku grudnia 2014 roku AC/DC wydało nowy album zatytułowany “Rock or Bust“. Single z tego wydawnictwa w pierwszym tygodniu dotarły do szczytu list przebojów. Ten znakomity krążek osiągnął status bestsellera w wielu krajach, a w Niemczech został najszybciej sprzedającym się albumem w ostatniej dekadzie, co jest niebywałym osiągnięciem dla zespołu hardrockowego.

Znajdź zakwaterowanie dla siebie już teraz!

Na albumie “Rock or Bust”, AC / DC pokazuje nam swój dorobek z 41 lat  obecności na scenie. Krytycy prestiżowego magazynu “Rolling Stone” jednogłośnie przyznali, że członkowie AC/DC nadal są niekwestionowanymi mistrzami hard rocka.

Barcelona wita AC/DC

Po sukcesie nowego albumu, zespół potwierdził, że ich trasa nie ominie Hiszpanii i dadzą tu dwa koncerty: jeden w Madrycie (31. maja) i jeden właśnie w Barcelonie. 29. maja AC/DC wystąpi w Barcelonie na Estadi Olimpic Lluis Companys i udowodni, że mimo upływających lat, wciąż są jednym z najbardziej energetycznych zespołów na świecie.

Popularność wydarzenia przerosła oczekiwania organizatorów: w ciągu paru tygodni bilety na koncert w Barcelonie zostały wyprzedane!

Nie przegap żadnego koncertu AC/DC i śledź ich trasę na oficjalnej stronie.

Zdjęcie: AC/DC im Stade de Suisse, Bern

Zakwaterowanie w Barcelonie

Zobacz wszystkie

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published.

Scenariusz: Barcelona-Home

Barcelona-Home

On our platform clients can find any kind of accommodation starting from shared apartments or student rooms, vacation rentals, monthly or yearly rentals, villas as well as properties for sale.

kultura-pl

Noclegi Barcelona


Scroll To Top